موج
کدخبر : ۳۲۲۳۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322388

سردار کوثری در گفتگو با موج:

جانشین قرارگاه ثارالله گفت: رییس جمهور و یا معاون اول باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان این مسئله تشکیل می داد اما این اتفاق نیفتاد .

سردار محمد اسماعیل کوثری  جانشین قرارگاه ثارالله در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به اقدامات دولت برای مقابله با شیوع کرونا در کشور، اظهار داشت: یک بخشی از این موضوع که تخصصی است مربوط به وزارت بهداشت و بخشی دیگر بحث مدیریتی و قرارگاهی است که باید دولت مسوولیت آنرا بر عهده می گرفت.

وی با بیان اینکه آقای روحانی باید مدیریت ستاد مبارزه با کرونا را برعهده می گرفت، تصریح کرد: رییس جمهور و یا معاون اول باید قرارگاهی را برای پشتیبانی از درمان این مسئله تشکیل می داد اما این اتفاق نیفتاد و تمام مسولیت ها را بر عهده وزیر بهداشت قرار داد. 

بیشتر بخوانید:

کرونا پیر و خسته بودن دولت را به خوبی نشان داد

هیچ دولتی به اندازه دولت آقای روحانی واردات از چین نداشته است/ وضعیت آماری تهران بدتر از قم است!

دولت باید زودتر از شیوع کرونا در کشور هشدار می داد

نمره منفی در کارنامه دولت برای مقابله با کرونا

جانشین قرارگاه ثارالله گفت: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران به مدد الطاف الهی و بهره‌گیری از توان متخصصان جوان و باانگیزه کشورمان روز به روز ارتقا پیدا می‌کند.

سردار کوثری در پایان خاطر نشان کرد: چنانچه روحیه حاکم بر حوزه دفاعی کشور بر سایر بخش‌های تولیدی و صنعتی کشور نیز حاکم شود، شاهد شکوفایی و رونق بسیار بیشتری نسبت به شرایط کنونی خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها