English

مدیر کل راه و شهرسازی فارس:

فرایند اجرایی کمربندی شمال شهر شیراز در حال انجام است

مدیرکل راه و شهرسازی فارس با بیان اینکه، ایمن‌سازی تردد در محورهای کمربندی شیراز، جزو اولویت‌هاست، گفت: فرآیند اجرایی کمربندی شمال شهر شیراز نیز با کمک شهرداری شیراز و بخش خصوصی در حال انجام است.

فرایند اجرایی کمربندی شمال شهر شیراز در حال انجام است

به گزارش خبرگزاری موج فارس، محمود رضا طالبان مدیر کل راه و شهرسازی فارس، یکی از معضلات اساسی شهر شیراز را کمربندی این شهر به ویژه کمربندی جنوب و غرب آن دانست که باید برای تردد ایمن خودروها بهینه سازی شود و گفت: فرآیند اجرایی کمربندی شمال شهر شیراز نیز با کمک شهرداری شیراز و بخش خصوصی در حال انجام است.

طالبان گفت: به همین منظور و با هدف یک تقسیم کار، هفته گذشته به اتفاق شهردار شیراز، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس و پلیس راهور استان بازدیدی از این محور داشتیم.

وی ادامه داد: تلاش این مجموعه ها بر این است تا کمربندی به فضای شهری نزدیک تر باشد و با ایجاد یک فضای ایمن برای تردد خودروها، کمک شود که مردم بتوانند استفاده بهینه تری از این محور داشته باشند.

بازدید از کمربندی شیراز

مدیر کل راه و شهرسازی فارس اظهار داشت: فرآیند اجرایی کمربندی شمال شهر شیراز نیز با کمک شهرداری شیراز و بخش خصوصی در حال انجام است.

طالبان، طول کمربندی جنوبی شیراز را ۴۲ کیلومتر برشمرد و افزود: ۱۸ کیلومتر از این مسیر در محدوده قانونی شهر و ۲۴ کیلومتر دیگر نیز در حریم شهر قرار دارد.

وی افزود: بر اساس توافقی که در ابتدای امسال با شهرداری شیراز داشتیم مقرر شد که ۱۸ کیلومتر موجود در محدوده شهر در اختیار شهرداری و ۲۴ کیلومتر موجود در حریم شهر نیز در اختیار دولت قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه