موج
کدخبر : ۴۰۰۱۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-400124

عبدالله ارجاعی:

شهردار مشهد بیان کرد: زائرین بیشترین سطح تقاطع و برخورد را با مدیریت شهری دارند و تمام تلاش ما این است که مشهد را به عنوان حیاط منزل امام رضا(ع) در خور شان امام هشتم و زائرین این بارگاه منور آماده کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، عبدالله ارجاعی شهردار مشهد اظهار کرد: مدیریت شهری به نمایندگی از مردم مشهد پیشانی خدمت به زائرین و مجاورین بارگاه منور امام هشتم (ع) بوده و به عنوان خادم زائرین و مجاورین بارگاه منور امام رضا(ع) اعلام می‌کنم که مشهد با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی آماده میزبانی است.

ارجاعی با اشاره به شعار، همه خادم‌الرضاییم در حوزه شهری مشهد افزود: زائرین بیشترین سطح تقاطع و برخورد را با مدیریت شهری دارند و ما معتقدیم که مشهد حرم‌شهر است، تمام تلاش ما این است که مشهد را به عنوان حیاط منزل امام رضا(ع) در خور شان امام هشتم و زائرین این بارگاه منور آماده کنیم.

شهردار مشهد همچنین اضافه کرد: در عرصه حمل‌ونقل درون و برون شهری، در عرصه خدمات شهری و فضاآرایی مشهد و متناسب کردن شهر با ایام حزن و اندوه اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، در حوادث مرتبط با ایمنی و آماده باش سازمان آتش‌نشانی، در رفت و روب شهر و در بازپیرایی شهر پس از رفتن زائرین برنامه‌های مفصلی خواهیم داشت.

وی در ادامه تصریح کرد: سعی کردیم سرخط اتوبوس‌ها و قطارشهری و زمان انتظار را کاهش دهیم. به سازمان تاکسیرانی نیز توصیه‌های لازم شده است. در حوزه بین شهری نیز آمادگی کامل داریم و هیأت مذهبی، خدمات سلامت و بهداشت و موکب‌هایی که از ستاد کرونا مجوزات لازم را اخذ کرده‌اند و وارد مشهد شده‌اند خدمات فرهنگی دریافت خواهند کرد.

ارجاعی در خاتمه خاطر نشان کرد: به عنوان خادم زائرین و مجاورین بارگاه منور امام رضا(ع) اعلام می‌کنم که مشهد با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی آماده برای میزبانی است، به همین منظور ۸۸ پایگاه خدمت و سلامت در شهر و ۸ پایگاه خدمت و سلامت در مبادی ورودی خواهیم داشت. امیدوارم افرادی که به منظور عرض تسلیت وارد مشهد می‌شوند، علاوه بر اینکه از خدمات توفیق زیارت بهره‌مند می‌شوند، عزاداری سالمی نیز داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`