موج
کدخبر : ۳۷۷۰۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377007

به منظور حفظ سلامت روزه داران در دوران کرونا؛

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه از لغو راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمانشاه به منظور حفظ سلامت روزه داران در دوران کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از لغو برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس برای مقابله با شیوع کرونا خبر داد و ابراز داشت: این تصمیم برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گرفته شده است.

عباس سروری در جمع خبرنگاران، با اشاره به عدم برگزاری هر نوع راهپیمایی چه به صورت جمعیتی و چه به صورت خودرویی در روز جهانی قدس امسال با اشاره به برنامه‌ریزی برای تبلیغات محیطی در سطح استان به مناسبت روز جهانی قدس، گفت: در این راستا تمامی میادین و خیابان ها به ویژه مسیرهای اصلی محل برگزاری هر ساله مراسم راهپیمایی روزجهانی قدس به پرچم فلسطین مزین خواهد شد.

وی خاطرنشان ساخت: همچنین راس ساعت 10 صبح روز جهانی قدس(آخرین جمعه ماه مبارک رمضان) پرچم فلسطین در ابعاد بزرگ در یکی از نقاط مرتفع شهر کرمانشاه به احتزاز درخواهد آمد، ضمن اینکه همزمان پرچم اسرائیل به آتش کشیده خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه بر افراشته شدن پرچم فلسطین بر سر درب مساجد، بقاع متبرکه و ادارات را از دیگر برنامه های گرامیداشت روز جهانی قدس در استان کرمانشاه اعلام کرد و گفت: توزیع هشت هزار بسته معیشتی با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و سپاه بین نیازمندان، برگزاری کنگره شعر قدس، ایجاد هشتک "القدس اقرب" در فضای مجازی، برگزاری نمایشگاه پوستر با عنوان" فلسطین تنها نیست" در فضای مجازی، برگزاری نشست های تخصصی در صداو سیمای مرکز کرمانشاه و ... از دیگر برنامه های تدارک دیده شده برای گرامیداشت روز جهانی قدس در استان خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت روشنگری در مورد اهداف برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس برای نسل جوان، گفت: در این راستا قرار است با همکاری آموزش و پرورش از طریق شبکه شاد برنامه هایی برای روشنگری دربین دانش‌آموزان برگزار شود.

 سروری شعار روز جهانی قدس امسال را "آزادی قدس نزدیک است" عنوان کرد و افزود: امیدواریم به زودی شاهد آزادی قدس شریف به دست مسلمانان باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها