موج
کدخبر : ۳۶۸۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368016

فرزاد کیسان خبر داد:

معاون سرمایه‌ گذاری اداره ‌کل‌ میراث‌ فرهنگی استان اردبیل گفت: یک هزار میلیارد ریال برای توسعه مجموعه گردشگری سردابه سرمایه‌ گذاری شده و این پروژه در حال اجراست.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، فرزاد کیسان ، معاون سرمایه‌ گذاری اداره ‌کل‌ میراث‌ فرهنگی استان اردبیل گفت: مجتمع گردشگری سردابه از جمله طرح‌های مهم در بخش گردشگری به شمار می‌رود که با توجه به ظرفیت بالای این مجموعه برای جذب گردشگر توسعه آن جزو برنامه‌ها قرار گرفت.

وی با اشاره به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای توسعه این مجموعه گردشگری بیان کرد: یک هزار میلیارد ریال توسط سرمایه‌گذار طرح برای توسعه این مجتمع سرمایه‌گذاری شده و پروژه در دست اجرا است.

معاون سرمایه‌گذاری اداره‌کل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل افزود:با بهره‌برداری از طرح توسعه این مجموعه گردشگری برای 120 نفر اشتغالزایی خواهد شد و در کنار رونق بخش گردشگری شاهدتوسعه اشتغال در منطقه نیز خواهیم بود.

کیسان در موردظرفیت‌های گردشگری سردابه گفت: سردابه از جمله مناطق مهم گردشگری استان به شمار می‌رود که با توجه به جاذبه‌ها و قابلیت‌های آن تلاش می‌کنیم از سرمایه‌گذاران در این منطقه برای رونق صنعت گردشگری استان حمایت کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها