موج
کدخبر : ۳۶۶۳۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366322

مدیر واحد پرورش شترمرغ در استان یزد؛

مدیر واحد پرورش شترمرغ در استان یزد گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد در امور اداری و صدور پروانه بهره برداری همیاری و کمک نموده و نقش بسزایی در هر چه سریعتر به نتیجه مطلوب رسیدن که همان افزایش بهره وری است، داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید عبدالله احرامیان مدیر واحد پرورش شترمرغ در استان یزد گفت: مجتمع زنجیره ای پرورش شترمرغ از ابتدای کار خود از حضور مسوول فنی بهره گرفته است و خرسندیم برای رسیدن به اهداف، راه را با بکارگیری مسئول فنی میانبر زده و زمان را در آزمون و خطا تلف نکرده ایم.

به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد، احرامیان، افزود: بکارگیری تجربه و دانش در هر زمینه ای موجب پیشرفت آن مجموعه می گردد و بی شک حضور نماینده علم در هر کاری بی تاثیر نخواهد بود.

احرامیان تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد نیز در امور اداری و صدور پروانه بهره برداری همیاری و کمک نموده و نقش بسزایی در هر چه سریعتر به نتیجه مطلوب رسیدن که همان افزایش بهره وری است، داشته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حاضر به قرارداد دانش مزد محوری با مسؤول فنی می باشید، اظهار داشت: هر اقدامی که موجب ایجاد انگیزه بیشتر در جهت پیشبرد مثبت مجموعه باشد، صد در صد قابل بررسی و اجرا است.

احرامیان از حضور کارشناسان جهت مهارت آموزی در مجموعه خود استقبال کرد و افزود: تا زمانی که موجب ایجاد آسیب بهداشتی برای مجموعه نباشد، حاضر به تبادل اطلاعات و تجربه هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها