موج
کدخبر : ۳۶۱۶۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361674

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق یزد؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: در مجموع ۸۲ خدمت از طریق اپلیکیشن برق من قابل دریافت است که تا این لحظه ۴۰ خدمت با اهمیت آن راه اندازی شده و مابقی بزودی قابل دسترسی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آرش نواب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دیدار با امام جمعه بخش مرکزی یزد  با اشاره به جایگاه برترصنعت برق استان در کشور، گفت: در شرایط کرونا شهروندان یزدی با بهره گیری از اپلیکیشن برق من بدون مراجعه به مدیریت های برق، قادر خواهند بود درخواست خود را ثبت و آن را پیگیری کنند.

وی در دیدار با حضرت آیت اله سیدکاظم مدرسی، امام جمعه بخش مرکزی یزد و مدیرحوزه علمیه کاظمیه  با اشاره به اینکه مردم بسیاری از فعالیت های خود را از طریق فضای مجازی دنبال می کنند، اپلیکیشن برق من را یکی از راه های ارتباطی و سریع مردم برای رسیدن به خدمات برق توصیف کرد و گفت: در مجموع ۸۲ خدمت از طریق اپلیکیشن برق من قابل دریافت است که تا این لحظه ۴۰ خدمت با اهمیت  آن راه اندازی شده و مابقی بزودی قابل دسترسی خواهد شد.

وی برخورداری همه روستاهای بالای پنج خانوار ساکن دائم استان از نعمت برق را یادآور شد و گفت : اخیرا چندین روستا در مناطق کمتر برخوردار  استان از نعمت برق برخوردار شدند .

مهندس نواب با اشاره به اینکه ۷۵ درصد شبکه های برق استان به کابل خودنگهدار تبدیل شده ، افزود : اولویت بندی تبدیل شبکه های مسی بر اساس دورافتادگی و احتمال سرقت سیم های برق بوده است.

این مسئول با اهمیت خواندن توجه خادمین مردم در صنعت برق به حفظ کرامت انسانی شهروندان ، موضوع وصول مطالبات به خصوص مطالبات ادارات استان را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: ما تا حد امکان با مشترکین خود با مماشات برخورد می کنیم و ضمن قبول شرایط کرونا و وضعیت اقتصادی تا حد امکان سعی داریم تا مردم دچار مشکل نشوند.

وی اهمیت مدیریت مصرف در زمستان را باردیگر متذکر شد و خاطرنشان کرد : تعدیل روشنایی معابر شهری و رصد مصرف ادارات در ماه جاری یکی از اقدماتی بود که برای کاهش مصرف برق انجام شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  با قدردانی از حمایت روحانیون در فرهنگ سازی مصرف بهینه برق ، از امام جمعه بخش مرکزی خواست تا موضوع مطالبات بخش اداری، رعایت مدیریت مصرف در زمستان و دیگر موارد مورد توجه مردم را پیگیری نماید.

مهندس نواب بعد از این دیدار از قسمت های مختلف حوزه علمیه کاظمیه بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده برای تکمیل این مرکز حوزوی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها