موج
کدخبر : ۳۳۴۶۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334685

بهروز ندایی:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: با توجه به اینکه خانواده‌های شهدا جزو سرمایه‌‌های استان هستند باید خاطرات و آثار به جا مانده از مادران و پدران شهدا در استان اردبیل ثبت شود تا گامی برای انتقال ارزش‌ها و فرهنگ ناب دفاع مقدس به نسل‌های آینده برداشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل صبح امروز در جلسه حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استان اردبیل اظهار داشت: امروزه حفظ و نشر ارزش‌ها و فرهنگ ناب دفاع مقدس یکی از ضروریات به شمار می‌رود و باید همگان بر این موضوع مهم تاکید داشته و برای آن تلاش کنیم.

وی با اشاره به نقشه‌های شوم دشمنان برای جوانان ایران اسلامی افزود: کار فرهنگی برای نسل جوان باتوجه به هجمه‌های فرهنگی علیه کشور باید بیشتر انجام شود و با وجود ظرفیت و سرمایه عظیم پیشکسوتان دفاع مقدس نهضت روایتگری این دو موضوع را به هم متصل می‌کند.

ندایی با بیان اینکه خاطرات و آثار به جا مانده از مادران و پدران شهدا در استان اردبیل باید ثبت شود تصریح کرد: با توجه به اینکه خانواده‌های شهدا جزو سرمایه‌‌های استان هستند باید خاطرات و آثار به جا مانده از مادران و پدران شهدا در استان اردبیل ثبت شود تا گامی برای انتقال ارزش‌ها و فرهنگ ناب دفاع مقدس به نسل‌های آینده برداشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در ادامه بیان کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا در سطح جامعه شاهد تعطیلی و عدم برگزاری برنامه‌ها و مراسمات یادواره‌ها و بزرگداشت‌های شهدا هستیم که باید صورت مستند و تدوین خاطرات این عزیزان این فعالیت‌ها پیش روند.

وی در خصوص اجرای پروژه‌های تکمیل و ساماندهی یادمان‌های شهدا نیز اظهار کرد: همچنین در خصوص اجرای پروژه‌های تکمیل و ساماندهی یادمان‌های شهدا در مناطق مختلف استان با اهتمام ویژه‌ای اقدامات لازم انجام می‌شود که اعتبارات لازم برای ساماندهی گلزارهای شهدا تخصیص می‌یابد و تکمیل یادمان‌های شهدای گمنام نیز باید با همکاری دستگاه‌های اجرایی مختلف انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها