موج
کدخبر : ۳۲۸۹۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328975

امیر نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: با توجه به اهمیت مدیریت دانش در نیروی هوایی ارتش و اهمیت این نیرو در مناسبات نظامی، لازم است همه اساتید و فرماندهان نیروی هوایی ارتش، نخبگان جوان را شناسایی کرده و از لحاظ دانش و مدیریت همتاسازی کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم فارغ التحصیلی دوره سی و نهم دانشجویان خلبانی با حضور امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، امیر دوم خلبان سعید فتاح فرمانده پایگاه شهید بابایی و جمعی از فرماندهان و مسئولین در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد.

امیر نصیر زاده در این مراسم ضمن قدردانی از فرماندهان، مسئولین و کارکنان زحمتکش این پایگاه در بخش‌های فنی و پروازی گفت: قطعاً اگر تلاش شبانه روزی همکاران در بخش فنی برای آماده سازی هواپیما و تلاش‌های اساتید پروازی با وجود فرصت محدود در آموزش خلبانان جوان نبود، امر آموزش به نتیجه نمی‌رسید.

وی تأمین رفاه، آسایش و معیشت کارکنان را از اصول مورد تاکید سلسله مراتب فرماندهی در ارتش دانست و اظهار کرد: انتظار فرماندهان و مسئولین از مدیران میانی این است که درک مشترکی بین سلسله مراتب فرماندهی وجود داشته باشد و هرکس در جایگاه خود به فکر نیروی تحت امر خود باشد و مشکلات و دغدغه‌های آنها را بشنود و با بررسی کردن در راستای حل آنها تلاش کند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه وجود زیر مجموعه به فرماندهان رده‌های مختلف هویت می‌بخشد، ادامه داد: زیرمجموعه‌ها سرمایه‌های اصلی نیروها هستند و با مراقبت از آنها و با بالا بردن سطح آگاهی افراد در زمینه‌های ایمنی، حفاظتی، اعتقادی می‌توان فرصتی برابر را برای همه آنان فراهم کنیم.

امیر نصیرزاده خاطر نشان کرد: استفاده از امکانات نوین آموزشی، گرفتار نشدن در باورها و مقررات سنتی و نوآوری و ابتکار از جمله مسائلی هستند که کیفیت کار آموزشی را بالا می‌برد و توصیه من به همه شما عزیزان این است که از لحظه‌لحظه آموزش‌های خود بهره عملیاتی ببرید و از سرمایه‌های خود به نحو مفید، مؤثر و به جا استفاده کنید.

فرمانده نیروی هوایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث آموزش و پرورش نخبگان تصریح کرد: یکی از بحث‌های که معظم‌له به آن توجه ویژه دارند، بحث همتا پروری است. با توجه به اهمیت مدیریت دانش در نیروی هوایی ارتش و اهمیت این نیرو در مناسبات نظامی، لازم است همه اساتید و فرماندهان نیروی هوایی ارتش، نخبگان جوان را شناسایی کرده و از لحاظ دانش و مدیریت همتاسازی کنند و این موضوع امروز از نیازهای اساسی ما در نیروی هوایی ارتش است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها