موج
کدخبر : ۳۱۷۵۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317526

مدیر بخش IT کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تصریح کرد: با اجرای سیستم‌ شهر هوشمند روند نظارت بر کارها نیز با دقت و سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر بخش IT کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی با اشاره به اینکه برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند قدم و گام بزرگی در راستای تحقق برنامه دولت هوشمند در کشور است اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه‌هایی مثل شهر هوشمند باید بستر اجرایی شدن طرح دولت هوشمند را فراهم کند، چراکه این نمایشگاه می‌تواند در جهت اجرای برنامه دولت هوشمند نقش مهم و مثمرثمری دارد.

احسان کریم‌زاده افزود: اگر ما سیاست‌های شهر هوشمند را در هر نهاد و ارگانی اجرایی و نهادینه کنیم بحث رسیدگی و روند کارها به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد و راندمان کاری نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

مدیر بخش IT کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تصریح کرد: با اجرای سیستم‌ شهر هوشمند روند نظارت بر کارها نیز با دقت و سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.از این رو رویکرد و نگاه مثبتی نسبت به برگزاری نمایشگاه‌ شهر هوشمند وجود دارد اظهار کرد: باتوجه به اینکه در نمایشگاه‌هایی مثل شهر هوشمند و الکامپ شاهد حضور استارتاپ‌هایی بودیم که می‌توانند کمک بالقوه‌ای به بخش دولت هوشمند کنند لازم است از این دست نمایشگاه‌ها استقبال شود.

مدیر بخش IT کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تاکید کرد:  این دست از نمایشگاه‌ها اگر در راستای این باشد که در کنار شرکت‌ها و ارگان‌ها از استارتاپ‌ها نیز حمایت شود بدون شک بستر خوبی برای تحقق دولت هوشمند صورت خواهد گرفت.در واقع باید روشهای‌ سنتی را در مدیریت شهری کاهش یابد و با استفاده از شیوه و روش‌های مدرن در جهت استفاده از مدیریت هوشمند در کشور وارد عمل شویم.

وی اظهار کرد: امیدواریم با استفاده از ظرفیت نمایشگاه شهر هوشمند بستر خوبی برای حمایت از این ایده و تفکر در کشور فراهم شود و ما شاهد شکوفایی مولفه‌های مربوط به این بخش در کشور باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها