English

رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان:

نسبت به حقابه شهر اصفهان بی توجهی شده است

رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهر اصفهان حقابه دارد اما احساس می‌کنیم نسبت به این امر بی توجهی شده است. توقع هست که مدیریت استان به ظرفیت مدیریت شهری در این زمینه توجه کند.

نسبت به حقابه شهر اصفهان بی توجهی شده است

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مجید نادرالاصلی با تقدیر از روسای کمیسیون‌های فرهنگ و شهرسازی شورای شهر اصفهان به پاس برگزاری اجلاس روسای این کمیسیون‌ها در کلانشهرها و مراکز استان‌ها اظهار کرد: امیدواریم این همایش‌ها نتایج خوبی برای اصفهان به دنبال داشته باشد.

وی افزود:بعضا در جامعه مطرح می‌شود که آورده این جلسات برای اصفهان چیست و دل‌نگرانی‌هایی را از هزینه‌ها دارند. در پاسخ باید فضایی که در اصفهان برای انجام کار خوب ایجاد شده را به کشور تزریق کنیم که فکر می‌کنم با برگزاری این جلسات چنین فضایی ایجاد شده است.

رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تغییراتی در مدیریت شهری که بعضا مطرح و رسانه‌ای شده است، گفت: آنچه امروز در شهرداری اصفهان رخ داده حرکتی رو به جلو در حوزه‌های مختلف به خصوص بخش فرهنگی است، شهردار باید به آن توجه کند و هیچ گونه توقف در کنارها صورت نگیرد و برای هم افزایی بیشتر تلاش انجام شود.

وی با بیان اینکه در همین راستا باید رویدادهای سالروز آزادسازی خرمشهر با هدف بیان نقش اصفهان در این واقعه تاریخی به خوبی برگزار شود، گفت: این روز نیز به اندازه هفته اصفهان باید مورد توجه قرار گیرد و تاکید می‌کنیم که رویدادهای این روز و همچنین رویدادهای دهه کرامت، متوقف نشود و نسبت به این کارها و اقدامات توجه لازم وجود داشته باشد.

نادرالاصلی با اشاره به تصمیمات شورای نام‌گذاری در خصوص برخی تغییرات و اصلاحات گفت: گفته شده تا اول خرداد این اصلاحات انجام می‌شود، از معاونت خدمات شهری و سازمان زیباسازی و مدیران مناطق برای تغییر تابلوها و اقدامات لازم در این زمینه، درخواست دارم و امیدوارم در زمان موردنظر و قول داده شده این اقدامات انجام شود.

وی افزود: در خصوص برخی خدمات مانند خدمات الکترونیک ساختمانی مردم دچار گرفتاری و عدم پاسخگویی هستند. باید مسئولان امر گزارش دهند که وضعیت چگونه است و کمیته‌های نظارتی به این موضوع توجه کنند.

رئیس کمیسیون ویژه آب و مناطق کم برخوردار شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به حضور وزیر کشور در اصفهان گفت: شهر اصفهان حقابه دارد اما احساس می‌کنیم نسبت به این امر بی توجهی شده است. توقع هست که مدیریت استان به ظرفیت مدیریت شهری در این زمینه توجه کند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه