موج
کدخبر : ۴۸۷۹۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-487996
با تلاش بی وقفه مدیران و مهندسین جوان توانمند؛

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان بر بلندای قله تولید ،اشتغالزائی و صادرات کشور

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان بر بلندای قله تولید ،اشتغالزائی و صادرات کشور

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با مدیریت بی بدیل و مثال زدنی مهندس مجید سعیدیان به عنوان مدیرعامل شرکت توانسته یکی از شرکت های بزرگ در خدمت رسانی به جامعه کارگری و تلاش برای افزایش تولید و صادرات محصولات این شرکت به کشورهای بزرگ دنیا گامی اساسی بردارد و نام این شرکت پیش از بیش در جامعه صنعتگران و تولیدکنندگان خوش بدرخشد. این شرکت با راه اندازی مرکز دندانپزشکی، گلخانه و زمین ورزشی پیشگام خدمت رسانی را به نام خود ثبت کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج قزوین، پذیرش مسئولیت اجتماعی از سوی مدیران واحدهای صنعتی از اقدامات ارزشمندی است که می تواند ضمن تامین رفاه و حل برخی نیازمندی ها زمینه ارتباط بیشتر صنعتگران و مردم را بیش از گشذته مهیا کند.

در دوران کرونا موضوع مسئولیت های اجتماعی از سوی بخش های مختلف جامعه بویژه صنعتگران و تولیدکنندگان جدی گرفته شد وشاهد اقدامات بسیار ارزشمندی در این عرصه بودیم.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (4)

با فروکش کردن کرونا اما همچنان صنعتگران و تولیدکنندگان خوش فکر و دلسوز و بلند نظری هستند که با رویکرد خدمت به مردم با ابتکار و خلاقیت و البته هزینه های سنگین حاضر می شوند تا در عرصه های مختلف نسبت به خدمت رسانی به مردم همت کنند و در حل مشکلات تاثیرگذار باشند.

مدیرعامل مجتمع فولادی خرمدشت از جمله مدیران صنعتی و فعالان اقتصادی خیر و نیکوکاری است که اخیرا در یک اقدام خیرخواهانه و سلامت محور نسبت به راه اندازی اولین مرکز دندانپزشکی کارگری کشور در مجموعه صنعتی خود در خرمدشت تاکستان اقدام کرده است.

با مجید سعیدیان مدیرعامل مجتمع فولادی خرمدشت  یکی از مدیران کاربلد و پرتلاش در حوزه صنعت که در استان قزوین و کشور اقدامات ارزشمندی را به ثبت رسانده است از کارهای بزرگ صورت گرفته هم کلام شدیم.

مجید سعیدیان مدیرعامل مجتمع فولاد خرمدشت در خصوص راه اندازی اولین مرکز دندانپزشکی کارگری کشور در این مجموعه گفت:  برای ما کارگر انسانی تلاشگر است که با کسب روزی حلال در به حرکت درآوردن چرخ تولید نقش آفرین است و از نظر ما جایگاه ویژه ای دارد و بایدتکریم شود.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (5)

سعیدیان افزود: توجه به معیشت و رفاه و سلامت تلاشگران عرصه تولید برای ما در مجتمع فولاد خرمدشت بسیار مهم و در اولویت است و در این راستا تامین سلامت همکاران خود را در دستور کار قرار دادیم.

وی اضافه کرد: اعتقاد داریم یک نیروی سالم و با انگیزه می تواند در افزایش تولید هم موثر باشد لذا امسال برای اولین بار توانستیم با راه اندازی مرکز درمانگاهی دندانپزشکی در این کارخانه، خدمات درمانی مناسبی به تلاشگران مجموعه خود ارائه کنیم.

سعیدیان تصریح کرد: این مرکز درمانی دارای سه دستگاه یونیت دندانپزشکی مدرن است که با ۵ میلیارد تومان هزینه( سه میلیارد تومان هزینه ساختمان و دو میلیارد تومان تجهیزات) راه اندازی شده است.

وی گفت: با راه اندازی این مرکز درمانی، خدمات دندانپزشکی شامل جراحی دندان، پرکردن، ایمپلنت به صورت رایگان برای کارگران مجتمع فولاد خرمدشت و با تعرفه دولتی و حتی کمتر به کارگران شاغل در واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی خرمدشت ارائه می شود.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (6)

سعیدیان یادآورشد: رویکرد ما در گام اول این است که خدمات دندانپزشکی که گران هم هست برای 270 نفر از پرسنل تلاشگر مجتمع فولاد خرمدشت در دو کارخانه کرمانشاه و تاکستان رایگان باشد و نیاز آنها و خانواده محترمشان را برآورده کنیم.

وی بیان کرد: در مرحله بعدی خدمات دندانپزشکی این مرکز برای نیروهای شاغل در کارخانه های مستقر در شهرک صنعتی خرمدشت پیش بینی شده که امیدواریم بتوانیم رضایت این افراد را نیز جلب کنیم.

این فعال صنعتی نیکوکار تصریح کرد: در صددیم برای ساکنان منطقه خرمدشت نیز این خدمات را گسترش دهیم زیرا خود را فقط یک تولیدکننده و فعال اقتصادی نمی دانیم بلکه در کنار تولید در مسئولیت های اجتماعی نیز باید سهیم باشیم لذا تلاش می کنیم در مناطق محروم و کم برخوردار منشا کارهای خیر باشیم و بخشی از مشکلات مردم را حل کنیم.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (7)

سعیدیان بیان کرد: در راه اندازی این مرکز دندانپزشکی هرگز نگاه اقتصادی و سودآوری نداریم بلکه نگاه ما مسئولیت پذیری و کمک به تلاشگران عرصه تولید است و شاید اگر این مجموعه را در خارج از این کارخانه احداث می کردیم ماهانه 200 تا 300 میلیون تومان هم درآمد داشتیم اما نه تنها سودی نمی گیریم بلکه هزینه هم می کنیم تا به رسالت اجتماعی عمل شود.

وی اظهارداشت: در این راستا از شاغلان و تلاشگران مجتمع فولاد خرمدشت و خانواده آنها هیچ هزینه ای برای خدمات دندانپزشکی دریافت نمی شود و رایگان است و برای سایر افراد فقط هزینه مواد اولیه دریافت می شود تا مراجعه کنندگان در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

مدیرعامل مجتوع فولاد خرمدشت یادآورشد: در گام بعدی خدمت رسانی به اهالی منطقه کم برخوردار خرمدشت در برنامه است چون این منطقه در دورترین نقطه قزوین و مرز با زنجان قرار گرفته و رفت و آمد ساکنان برای دریافت خدمات دندانپزشکی سخت و هزینه بر است و برای این گروه نیز خدمات دندانپزشکی را پیش بینی خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: به هرحال خدمات دندانپزشکی هم گران است و هم از کوچکترین افراد تا بزرگسال معمولا با آن درگیرند و ما احساس وظیفه می کنیم نسبت به سلامت کارگران خود جدی باشیم و به آن اهمیت دهیم.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (9)

سعیدیان اضافه کرد: تاکنون سه نفر پزشک متخصص برای خدمت رسانی در این مرکز پیش بینی شده و بجز جمعه ها در ایام هفته به صورت یک روز در میان خدمات جراحی، کشیدن و پر کردن دندان، ایمپلنت و سایر خدمات ارائه می شود.

بگفته این فعال اقتصادی مبلغ 3 میلیارد تومان برای احداث ساختمان و دو میلیارد تومان برای خرید تجهیزات دندانپزشکی هزینه شده است.

وی اظهارداشت: در این مجموعه چند کارگر با رای باز داریم و در این راستا تصمیم داریم خدمات دندانپزشکی را برای سازمان زندانها نیز پیش بینی کنیم تا این افراد و خانواده های آنها نیز در فاز بعدی از خدمات مرکز دندانپزشکی برخوردار شوند.

این صادرکننده محصولات فولادی اظهارداشت: در راستای مسئولیت های اجتماعی نسبت به احداث یک واحد گلخانه ای نیز اقدام کرده ایم و  در کنار توجه به کیفیت تولید فولاد که باید حرف اول را بزنیم علاقمندیم فضای فرحبخش و توام با آرامشی را برای همکاران مهیا کنیم تا پرسنل هم در رفاه باشند.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (1)

سعیدیان بیان کرد: در خصوص هدف از احداث گلخانه از آنجا که فضای کارخانه های فولاد کمی خشن و سخت است و تلاشگران آن با آلودگی هایی مواجهند و معمولا در بیست سالگی بازنشسته می شوند باید این فضا را با روش های مختلف تلطیف کنیم و راه اندازی گلخانه این امکان را مهیا کرده تا در هر  تعطیلی و مناسبتی که رخ می دهد نیروهای خود را با یک گلدان گل و نهال روانه خانه کنیم و هر بازدیدکننده که در این واحد صنعتی حضور یافت نیز از ما یک شاخه و گلدان گل هدیه می گیرد تا فضای شاد و با نشاطی برایش به یادگار بماند.

وی اضافه کرد: همچنین زمین چمن مصنوعی برای ورزش تلاشگران این مجموعه راه اندازی شده و درصددیم سالن آمفی تئاتر و یک پردیس سینمایی هم برای ساکنان منطقه خرمدشت احداث کنیم تا بخشی از اوقات فراغت جوانان و نوجوانان و خانواده های این منطقه کم برخوردار تامین شود.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (2)

گفتنی است: شرکت فولاد خرمدشت تاکستان در حال حاضر خط تولید کشش مفتول های قطر ۸ تا ۱ میلی متر بصورت مسوار (پوشش سولفات مس به قطر حدودا ۲ میکرون) ، اسید شور و سیاه جهت مصارف صنعتی ،ساختمانی، خودرو سازی، لوازم آشپزخانه و لوستر سازی و همچنین مفتول های آرماتور بندی از آلیاژ RST 34 ( ۱۰۰۶ کم کربن) بصورت عملیات حرارتی شده از جمله محصولات تولیدی این شرکت است که با تولید ماهیانه  ۳ هزار تن  به زودی به مرحله تولید انبوه خواهد رسید.

شرکت فولاد خرمدشت تاکستان (8)

امروز شرکت فولاد خرمدشت تاکستان با طرح های نوآورانه و خلاقانه مجید سعیدیان مالک و مدیرعامل این مجموعه و تلاش بی وقفه مدیران و مهندسین جوان توانمند خود توانسته بر بلندای قله تولید، اشتغالزائی و صادرات قرار گیرد و  نام صنعت  فولاد کشور را در اقصی نقاط جهان طنین انداز کند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه