موج
کدخبر : ۴۸۱۰۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-481073

کیفیت هوای اصفهان با شاخص کیفی ۵۹ پاک است

کیفیت هوای اصفهان با شاخص کیفی ۵۹ پاک است

کیفیت هوای اصفهان امروز نوزدهم فروردین ماه با شاخص کیفی ۵۹ درشرایط هوای پاک ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، وضعیت کیفی هوای اصفهان امروز بر اساس داده‌های دریافتی ایستگاه ۱۵ ایستگاه پایش فعال با شاخص ۵۹ در وضعیت پاک ثبت شد.

کیفیت هوا در میدان ۲۵ آبان (شهید باهنر) با ۴۹، دانشگاه صنعتی با ۴۵، محله کردآباد با ۴۳، خیابان فیض با ۴۲، خیابان فرشادی با ۴۱ و خیابان میرزا طاهر با ۳۱ AQI

شاخص کیفی هوا در ایستگاه رهنان با ۶۴، میدان انقلاب با ۶۳، سپاهان شهر با ۵۵ و محله ولدان (ایستگاه پایش ورزشگاه میثاق) با ۵۱ AQI در وضعیت قابل قبول ثبت شده است.

همچنین شاخص کیفی هوا در میدان ۲۵ آبان (شهید باهنر) با ۴۹، دانشگاه صنعتی با ۴۵، محله کردآباد با ۴۳، خیابان فیض با ۴۲، خیابان فرشادی با ۴۱ و خیابان میرزا طاهر با ۳۱ AQI وضعیت پاک است.

در حال حاضر کیفیت هوا در ایستگاه خیابان احمدآباد با ۸۲، خیابان پروین با ۹۳ و رودکی با ۶۵ AQI در وضعیت قابل قبول و در بزرگراه خرازی با ۱۱۱ AQI در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شد.

وضعیت هوای امروز سجزی با ۱۱۱ AQI در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در مبارکه با ۵۹ و شاهین شهر با ۶۱ AQI در وضعیت قابل قبول بوده است.

امروز ایستگاه‌های پایش هوا در سایر شهرها از جمله نجف‌آباد، کاشان، زرین‌شهر، خمینی شهر و منطقه صنعتی دولت آباد و سجزی قطع است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه
مهمترین اخبار
گفتگو
آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه