English

شهردار کاشان تأکید کرد:

بهره گیری از بهترین متخصصان در اجرای پروژه‌های بافت تاریخی فرهنگی

شهردار کاشان گفت: در اجرای پروژه‌های بافت تاریخی فرهنگی از بهترین کارشناسان و متخصصان برای اجرای دقیق و اصولی پروژه‌های بافت تاریخی فرهنگی استفاده شده است.

بهره گیری از بهترین متخصصان در اجرای پروژه‌های بافت تاریخی فرهنگی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، حسن بخشنده امنیه در آئین بهره‌برداری از پروژه بهسازی خیابان باب الحوائج(ع) و دیگر معابر و بناهای بافت تاریخی فرهنگی، بیان کرد: وجود 540 هکتار بافت تاریخی در محدوده مرکزی شهر یک ظرفیت ویژه و در عین حال عرصه‌ای برای تلاش مضاعف محسوب می‌شود.

وی، بهره‌برداری بالغ بر 77 میلیارد ریال  پروژه به صورت توأمان در بافت تاریخی فرهنگی را نشان‌دهنده عزم و توجه ویژه مدیریت شهری به این حوزه دانست.

شهردار کاشان، در ادامه با اشاره به فقدان برنامه کوتاه مدت، میان مدت و درازمدت در گذشته، از رونمایی چشم انداز شهر قبل از پایان سال و همچنین برنامه 20 ساله شهر تا پایان خردادماه سال آینده خبر داد.

بخشنده امنیه، عدم وجود منابع درآمدی پایدار را یک معضل برای شهرداری خواند و افزود: برای نهادی که مصرف کننده نخست بتن، سیمان، مصالح معدنی است، برخورداری از کارخانه بتن و یا معدن یک نیاز است.

وی، حل و فصل پرونده‌های متعدد حقوقی با ارزش حدود 180 میلیارد تومان را دستاورد دیگر مدیریت شهری در این دوره ذکر کرد و ایجاد کمیسیون سازش را گام مهمی در این زمینه دانست.

شهردار کاشان با بیان اینکه طراحی ابرپروژه‌های ده ساله شهر انجام شده است، از پل غیرهمسطح گازرگاه، زیرگذر و روگذر میدان جهاد و زیرگذر آیت الله کاشانی به عنوان برخی از این موارد برشمرد.

بخشنده امنیه، نصب و راه‌اندازی 18 دوربین پایش تصویری در راستای ارتقای امنیت عمومی را نیز یادآور شد و افزود: به دنبال افزایش این تعداد به میزان 120 دوربین هستیم.

وی، آغاز عملیات اجرایی سازمان فاوا شهرداری را اقدامی برای تحقق شهر هوشمند قلمداد و تصریح کرد: پیش نیاز این امر اجرای فیبر نوری است که طول آن در فاز نخست 45 کیلومتر و در فاز بعدی 100 کیلومتری خواهد بود.

شهردار کاشان، اجرای بیش از یکصد میلیارد تومان آسفالت معابر شهری با نگاه ویژه به نواحی کم برخودار را یک اتفاق بی‌نظیر رقم خورده دیگر در این دوره دانست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه