موج
کدخبر : ۴۱۰۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-410792

جهانگیر رستمزاد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با بیان اینکه نهادهای مربوط باید جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی اقدام نمایند گفت: باید تلاش شود با ارائه راهکارهای درست مشکلات اقتصادی استان مرتفع شود.

 به گزارش خبرگزاری موج ایلام، جهانگیر رستمزاد روز سه‌شنبه در نشست تودیع و معارفه مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اشتغال معاونت اقتصادی استاندار ایلام با بیان این‌که استان ایلام دارای مشکلاتی است که با ارائه راهکارهای مطلوب و پیگیری مشکلات می‌توان آن‌ها را برطرف نمود اظهار داشت: بدون‌شک رفع مشکلات استان نیازمند تعامل مدیران و مجموعه‌های اقتصادی استان است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام خاطرنشان کرد: تمام واحدهای راکد استان باید مورد شناسایی قرار گرفته و جهت رفع مشکلات این واحدها و بازگرداندن آن‌ها به چرخه تولید تلاش شود.

این مسئول در ادامه بیان داشت: باید شناسنامه اقتصادی استان در بخش‌های مختلف شامل شهرک‌ها و نواحی صنعتی و خارج از آن تهیه شود تا اطلاعات کاملی از تمامی واحدهای سطح استان در دست باشد.

وی افزود: ستاد تسهیل در تلاش برای حل مشکلات واحدهای تولیدی است و دستگاه‌های مربوط باید جهت مرتفع ساختن مشکلات واحدهای تولیدی با ستاد تسهیل همکاری لازم را داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار با بیان اینکه ایلام از نظر تورم جزو مناطق اول کشور است اضافه کرد: می توان با افزایش نظارت  و همچنین جذب سرمایه‌گذاری و رونق تولید  بار تورم را در استان کاهش داد. 

رستمزاد همچنین به پتانسیل و ظرفیت‌های منطقه آزاد مهران اشاره کرد و گفت: باید تلاش شود با جذب سرمایه‌گذار زمینه توسعه و پیشرفت این منطقه را فراهم نمود.

در پایان این نشست ضمن تقدیر از زحمات غلامعباس آذر ، امیرحسین بهرامی به سمت مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و اشتغال معاونت اقتصادی استانداری ایلام منصوب شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها