موج
کدخبر : ۴۰۴۵۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404551

جانشین فرمانده در اقشار تخصصی سپاه الغدیر در نشستی با حضور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه الغدیر، گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب نیروهای جوان و نوجوان مخاطبان اصلی هستند و در این بیانیه 40 بار از نوجوانان و جوانان نام برده شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، سرهنگ حمیدرضا محدث جانشین فرمانده در اقشار تخصصی سپاه الغدیر در نشستی بیان کرد: هفته بسیج دانش آموزی مصادف است با شهادت نوجوان شهید فهمیده و در انتها با 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار مصادف است.

وی با اشاره به شعار امسال هفته بسیج دانش آموزی یعنی نوجوانان انقلابی پیشگامان گام دوم، بیان کرد:  رهبر انقلاب معتقدند بسیج دانش آموزی تشکل امین و متدین است و نگاه ایشان نگاه امیدوارانه به نسل آینده است.

وی تاکید کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب نیروهای جوان و نوجوان مخاطبان اصلی هستند و در این بیانیه 40 بار از نوجوانان و جوانان نام برده شده است.

محدث گفت: بیانیه گام دوم انقلاب سند راهبردی و نقشه راه ادامه مسیر انقلاب است و دانش آموزان بسیجی نقش مهمی در پیشبرد این بیانیه دارند.

وی توضیح داد: روحیه نشاط در جامعه به ویژه بین دانش آموزان همراه با فرهنگ جهادی و عمل انقلابی می تواند کارهای بزرگی را رقم بزند.

محدث افزود: تمام دانش آموزان جامعه هدف بسیج دانش آموزی هستند و با توجه به اینکه 246 هزار دانش آموز در استان وجود دارد 105 هزار دانش آموز عضو بسیج هستند.

وی با تاکید بر کادرسازی در بسیج افزود: برای بسیج اثر بخش بودن برنامه ها مهم است

کادرسازی نیروی انقلاب و تربیت نسل تراز انقلاب اسلامی از اولویت های بسیج است و بسیج دانش آموزی کمک می کند مدرسه، مسجد و خانواده برای تحقق این اهداف کنار هم باشند.

فعالیت های بسیج دانش آموزی باید بر پایه مطالبات رهبر باشد

حجه الاسلام قطبی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه الغدیر در ادامه نشست بیان کرد: تمام برنامه سازمان بسیج دانش آموزی در راستای مطالبه رهبری است که در کنگره ۴۰۰۰ شهید استان یزد بیان کردند یک چهارم شهدای یزد دانش آموز هستند و مطالبه داشتند روی این موضوع بیشتر کار شود لذا اقدامات سال 1400 بر این محور خواهد بود.

وی با بیان اینکه برنامه گرامیداشت 1000 دانش آموز شهید استان یزد را خواهیم داشت، افزود: شهید پژوهی، افتتاحیه کنگره 1000 شهدای دانش آموز یزد با هدف خدمترسانی به دانش آموزان را در دستور کار داریم که اجلاسیه پایانی آن را 13 آبان سال 1401 قرار دادیم.

وی در ادامه عنوان کرد: 36 هزار شهید  دانش آموز در کشور داریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها