موج
کدخبر : ۴۰۴۱۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-404176

سردار اسماعیلی خبر داد:

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از رفع مشکل فنی جایگاههای سوخت رسانی در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سردار اسماعیلی ، مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در هنگام وقوع چنین بحران هایی خنثی سازی عواقب مخرب نیازمند عزم همگانی دستگاههای درگیر بوده و در مرحله اول با شناخت بحران اقدامات لازم در راستای کنترل شرایط اضطراری انجام شده و همزمان تیم های کارشناسی با شناخت معضل درصدد رفع مشکل برآمدند.

وی اعزام تیم های کارشناسی به پمپ بنزین های سراسر استان را یکی از اقدامات موثر در راستای کنترل شرایط اضطراری برشمرد و افزود: در همین راستا کارشناسان واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز استان در رفع مشکل بیش از 40 درصد از پمپ بنزین های سطح استان همکاری کرده و تعداد 26 جایگاه به مدار سوخت رسانی بازگشتند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل شناخت، کنترل و بهبود در سیستم های نرم افزاری جایگاه‌های سوخت را یکی از مهمترین اقدامات لازم در خصوص امنیت سایبری عنوان کرد و گفت: تخریب سیستم هوشمند و حملات سایبری به مراکز فرماندهی در هر زمانی می تواند ابعاد مختلفی را داشته و معضلات بسیاری را ایجاد کند و در همین راستا شرکت گاز استان با برنامه ریزی اقدامات موثری را در رابطه با سامانه های موجود انجام داده است.

گفتنی است کارشناسان واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز استان در اقدامی جهادی از 350 نازل در 26 پمپ بنزین بازدید کرده و نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام موثر انجام دادند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`