موج
کدخبر : ۴۰۳۲۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403290

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از واکسیناسیون 28هزار و 156نفر از شهروندان و گروههای سنی واجد شرایط در مراکز تجمیعی واکسیناسیون این جمعیت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، غلامعلی فخاری اظهار داشت: در راستای ابلاغ ریاست جمعیت هلال احمر و با هدف تقویت تعامل بین بخشی و به منظور کمک به کادر بهداشت و درمان و تسریع در فرایند واکسیناسیون شهروندان، مقرر شد با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در چند شهرستان مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا با استفاده از ظرفیت جمعیت هلال احمر استان  راه اندازی شود که مراکز مذکور در شهرستان های ساری، بهشهر و آمل تجهیز شد و عملیات تزریق واکسن به شهروندان و گروههای هدف نیز زیر نظر کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی استان در حال انجام است.

وی ادامه داد:23494 دز از واکسن های تزریق شده از نوع سینوفارم، 3071 دز آسترازنکا، 1516 دز کووبرکت و 75 دز نیز از نوع سابرینا (کووپارس) بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران افزود: 667 نفر عضو داوطلب و 975 نفر عضو جوان جمعیت هلال احمراستان در مراکز تجمیعی واکسیناسیون این جمعیت به عنوان واکسیناتور و ثبات مشارکت دارند.

وی بیان داشت: جمعیت هلال احمر استان از ابتدای شروع بحران کرونا با تمام ظرفیت خود به کمک متأثرین از این اپیدمی مرگبار شتافته و تاکنون چندین طرح استانی را به مرحله اجرا درآورده است.

فخاری تهیه و توزیع هزاران بسته معیشتی و بهداشتی، اجرای طرح ناظران سلامت، هاتفان امید و آمران سلامت و... را از جمله خدمات هلال احمر مازندران برشمرد و تصریح کرد: جمعیت هلال احمر استان با تمام ظرفیت امدادی و پشتیبانی و به کارگیری توان داوطلبان و جوانان تا پایان بحران کرونا در کنار مردم خواهد بود و از ارائه هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`