موج
کدخبر : ۴۰۱۷۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-401702

نایب رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی؛

نایب رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: بر همه واجب است به دستورات کارشناسی پیرامون موضوع واکسیناسیون کرونا برای بازگشایی های اصناف و مدارس و ... پایبند باشند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سیدجلیل میرمحمدی نایب رئیس کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات مطرح شده در زمینه واکسیناسیون تاکید کرد: برای بازگشابی مدارس و کسب و کارها حداقل ۸۰ درصد جامعه باید واکسن بزنند.

میرمحمدی در تذکری شفاهی در  جلسه علنی امروز مجلس گفت: امروز از تربیون مجلس چندین بار در خصوص واکسیناسیون اجباری اعتراض شد، و یکی از همکاران به درستی در این زمینه پاسخ داد.

وی در ادامه با بیان اینکه به چند استفتاء از مراجع در این زمینه اشاره می کنم، گفت: برای بازگشایی مدارس و بازگشت کسب و کارها حداقل ۸۰ درصد مردم باید واکسیناسیون شوند، حضرت آقا در این زمینه تاکید داشتند اگر عقلای حکومت اسلامی مقرراتی را در زمینه کنترل بیماری اعلام کنند همه باید عمل کنند در بحث واکسن نیز همین است.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت گفت: آقای سبحانی نیز تاکید داشتند زمانی که حیات ما بستگی به واکسن دارد واکسن واجب شرعی می شود. آقای جوادی آملی نیز بز لزوم تبعیت از نظر تخصصی وزارت بهداشت در این زمینه تاکید داشتند پس بر همه ما واجب است در بحث واکسیاسیون تابع نظرات کارشناسی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

`