موج
کدخبر : ۳۹۹۲۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-399213

رئیس قرارگاه مرز بین‌المللی مهران:

معاون امور عمرانی استاندار ایلام و رئیس قرارگاه مرز بین اللملی مهران گفت: مدیریت بازگشت زوار در مرز مهران تحت فرماندهی واحد انجام می شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، احمد کرمی معاون امور عمرانی استاندار ایلام در نشست ستاد اربعین که در پایانه مرزی مهران با موضوع حمل و نقل زائران و با حضور سرهنگ امیدوار رئیس پلیس راه کشور و سردار القاصی مهر  فرماندهی نیروی انتظامی استان  و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد، بر آمادگی بیش از پیش مجموعه اعضای ستاد و کمیته‌ای زیر مجموعه تاکید کرد و گفت: همه بایست تمام سعی و تلاش خود را برای انتقال مطلوب زائرین از مرزها به داخل کشور به کار گیرند.

رئیس قرارگاه اربعین حسینی در مرز بین المللی مهران با بیان اینکه مدیریت بازگشت زوار در مرز مهران تحت فرماندهی واحد انجام می شود، اظهار داشت: برای نظم بخشیدن به برنامه و جلو گیری از جزیره ای عمل کردن، تمام اقدامات در زمینه اربعین با هماهنگی ستاد و قرارگاه  اربعین مرز  مهران دنبال شود و در این راستا مسئولین کمیته ها مسئولیت امورات محوله را بعهده خواهند داشت و در صورت قصور باید پاسخگو باشند.

کرمی خاطرنشان کرد: بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین کشور مرز بین المللی مهران به عنوان تنها مرز رسمی کشور برای بازگشت زوار در اربعین امسال در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در این نشست برنامه‌ها و سیاست‌های کمیته حمل و نقل در خصوص نحوه خدمت‌ رسانی مطلوب به زوار در زمان بازگشت همچون تامین تعداد اتوبوس ها، اقدامات پلیس راه برای کنترل و تسهیل ترافیک ویژه، حضور میدانی مسئولین و تیم های عملیاتی  بصورت شبانه روزی در مرز، تامین آب زوار و‌ رانندگان توسط قرارگاه آب مرز، تامین و‌توزیع ماسک در زمان بازگشت زوار، اطلاع رسانی مناسب برای هدایت زائرین به ناوگان حمل و نقل و دستگاههای امدادی، خدماتی و غیره  تشریح شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`