موج
کدخبر : ۳۹۶۵۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396505

حسین وطن دوست:

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: طرح ارتقای معیشت و تامین اقلام و کالاهای اساسی با همکاری همه دستگاه‌های اجرایی ذیربط اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین وطن دوست ، مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با محوریت تولید و توزیع محصولات کشاورزی به تدوین برنامه‌های تامین معیشت آحاد مردم و به منظور کنترل و تعدیل قیمت و تنظیم بازار کالاهای اساسی ، بویژه محصولات کشاورزی اشاره کرد و گفت: در این راستا مراکز تجمیع و یکپارچه سازی تولیدات کشاورزی و میادین و بازارهای عرضه میوه و فرآورده‌های کشاورزی ایجاد می شود.

وی بیان کرد: این مرکز با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و شهرداریهای استان و با بهره‌گیری از ظرفیت تولید کنندگان ، تشکل‌های تولیدی تعاونی‌ها و بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت استارت آپ ها برای عرضه کالاها و خدمات مورد نیاز وبا هدف کاهش مراجعه حضوری شهروندان ایجاد می‌شود.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل اظهار کرد: برنامه ریزی کنترل مدیریت و نظارت بر شرایط تامین و چرخه توزیع ، عرضه و وضعیت بازار و قیمت کالاهای اساسی و محصولات کشاورزی پرمصرف از طریق کارگروه تنظیم بازار استان انجام می‌شود.

وطن‌دوست ادامه داد: با هدف تنظیم بازار کشور و حفظ آرامش بازار ،کالاهای اساسی مورد نیاز مردم استان تامین و اخیراً نیز ۵۵۰ تن برنج در حال توزیع است.

وی بیان کرد: با توجه به تامین به موقع نهاده های لازم مرغداران، کنترل و نظارت بر تولید توزیع مرغ و تخم‌مرغ نیز تشدید و مستمر بوده و در صورت گرانفروشی از طرف عواملین تولید و توزیع اقدام قانونی به عمل می‌آید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها