موج
کدخبر : ۳۹۱۰۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391018

مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: 5 هزار و 43مشترک دراستان از مزایای تکنولوژی FTTH بهره مند هستند.

 آزاد حکمت  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ضمن تشریح برنامه ها و اقدامات تدوین شده برای توسعه تلفن ثابت در استان اظهار داشت: توسعه شبکه تلفن ثابت بر بستر کابل نوری و اتصال مناطق جدید الحداث بر اساس شرایط و استاندارهای شرکت مخابرات به شبکه فیبر نوری  تحت عنوان FTTH  از استراتژیهای منطقه است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان افزود: در حال حاضر بخش قابل توجه ای از نقاط مختلف استان مجهز به این تکنولوژی بر بستر فیبر نوری هستند که تحقق 100 درصدی اهداف این شاخص در استان ، بیانگر بیلان کاری و موفقیت مخابرات منطقه در این حوزه است.

وی با اعلام اینکه در سال 96، 151 مشترک FTTH در استان وجود داشت خاطر نشان ساخت: در حال حاضر پنج هزار و 43 پورت FTTH در استان به مشتریان متقاضی واگذار شده است.

حکمت با اشاره به اینکه مشتریان با بهره گیری ازFTTH  می تواند چندین خط تلفن تحت مالکیت خود را در یک منزل مسکونی داشته باشد عنوان کرد : وی با اشاره هزینه های نگه داری و دایریهای جدید خطوط تلفن ثابت و همچنین استقبال مردم از این محصول مخابراتی افزود: مخابرات منطقه به منظور تسریع در واگذاری امتیاز خطوط تلفن ثابت برنامه ریزیهای کارشناسی شده را در نظر گرفته است که نسبت به اجرای آنها اقدام نموده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با بیان اینکه همکاری و تعامل مشتریان در پرداخت به موقع قبوض تلفن ثابت می تواند مخابرات را در رسیدن به اهداف این شاخص یاری نماید تصریح کرد: تحقق این مهم زمینه سازِ شرایط ارائه زود هنگام خدمات مبتنی بر تلفن ثابت و سرویس های وابسته به آن است.

حکمت اضافه کرد: تمام توان و تلاش همکاران مخابرات منطقه کردستان فراهم نمودن شرایط مطلوب در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات مخابراتی با بالاترین کیفیت به مشتریان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها