موج
کدخبر : ۳۹۰۱۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-390102

عالی ترین نماینده قوه قضائیه در استان البرز روز خبرنگار را به فعالین حوزه خبر تبریک گفت . افزود: دادگستری از آزادی‌های مشروع خبرنگاران پشتیبانی می کند.

به گزارش خبرگزاری موج البرز، در متن پیام فاضلی هریکندی آمده است: روز خبرنگار ، سنتی نیکو برای پاسداشت زحمات و مشقت بسیار فعالان عرصه اطلاع رسانی و آگاهی سازی در جامعه است که به یمن وجود بستر فضای مجازی این حرفه اهمیت و جایگاهی روز افزونتر یافته است.

۱۷ مرداد که به مناسبت شهادت مظلومانه یکی از خبرنگاران شجاع کشورمان شهید صارمی به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده هر ساله وزانت و اهمیت خبرنگاران عزیز را در خط مقدم اطلاع رسانی یادآور می شود.

بی شک اطلاع رسانی خدمات دستگاه‌های مختلف از جمله دادگستری کل و سایر واحدهای قوه قضائیه در استان بدون حضور و نمود عزیزان خبرنگار میسر نبود؛ متاسفانه امسال به دلیل شرایط پیش آمده پس از تشدید شیوع ویروس منحوس کرونا ، امکان برگزاری مراسم ویژه و تقدیر حضوری از این تلاش ها میسر نبود.

ضمن تبریک این روز به همه خبرنگاران و فعالان عرصه خبر در استان البرز، اعلام می داریم دادگستری کل استان به مانند گذشته، در راستای حمایت از آزادی‌های مشروع و نقد سازنده از هر نوع تلاشی در این حوزه پشتیبانی قانونی خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها