موج
کدخبر : ۳۸۲۳۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382395

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: امیدواری به آینده، وحدت در همه زمینه‌ها و دستیابی به آرامش را محور قرار داد و ضمن شرکت در انتخابات، با انتخابی شایسته آینده کشور را ترسیم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عبدالرضا پورذهبی پیش از ظهر امروز در همایش شور انتخابات در سنندج که با حضور فعالان سیاسی اجتماعی و مسوولان برگزار شد، خداوند در قرآن می‌فرماید که سرنوشت انسان‌ها در نیل به موفقیت‌ها و رسیدن به آمال و آرزوها و دریافت قله‌های ارزش، به دست خود انسان است که بحث انتخابات تجلی این معناست.

نماینده ولی فقیه در کردستان افزود: سعی و تلاش لازم در این مسیر نیاز است چرا که انسان نمی‌تواند از بی‌عملی و کارکرد لازم به این قله‌ها دست پیدا کند و در این مسیر حرکت‌های ایجابی لازم است و اینکه با کارهای سلبی و اینکه دیگران را نفی کنیم کاری از پیش نمی‌برد.

حجت‌الاسلام پورذهبی اذعان داشت: در این راه باید مجاهدت و تلاش کرد و همه این سال‌ها که رهبری عناوینی را انتخاب کرده‌اند پیوست جهادی داشت که به نظر اتفاق نیفتاد و ایشان هم بارها آن را ذکر کرده‌اند.

وی ادامه داد: استقامت هم در این راه لازم است و انسان باید سعی کند دوام بیاورد، فشارها زیاد است، یکی مسخره می‌کند و دیگری تحریم می‌کند و همه اینها نیاز به استقامت دارد و در این راه کسی نباید جا بزند.

نماینده ولی فقیه در کردستان در ادامه گفت: بدون مبالغه، مردم شریف کردستان عمومشان دوستدار انقلاب و نظام هستند و این را در 100 سفر به روستاها و شهرهای این استان دریافته‌ام.

وی عنوان کرد: امیدواری به آینده، وحدت در همه زمینه‌ها و دستیابی به آرامش را محور قرار داد و ضمن شرکت در انتخابات، با انتخابی شایسته آینده کشور را ترسیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها