موج
کدخبر : ۳۸۱۴۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-381406

محمدعلی نبی‌پور:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان عنوان کرد: یکی از برکات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزاری انتخابات با هدف زنده نگهداشتن آرمان‌های امام راحل (ره) است و وظیفه داریم برای برگزاری انتخابات پرشور، سالم و با امنیت اقدام کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدعلی نبی‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: بیش از ۱۸ جانمایی شعب اخذ رأی برای سه انتخابات ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری به استان منتقل شده است.

محمدعلی نبی‌پور در ادامه افزود: هیات‌های اجرایی جانمایی و تکمیل ملزومات انتخابات و تجهیز شعبه‌های رای را در دستور کار دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر دنبال کردن چند اولویت در دو هفته آینده در بحث برگزاری انتخابات افزود: نخست تکمیل فرایند آموزش نیرو‌ها و عوامل اجرایی انتخابات است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و دوم بحث زیرساختی و تامین امنیت انتخابات است که در این زمینه هیچ گونه مشکلی وجود ندارد، اما همه  ارکان امنیتی انتظامی باید برنامه ریزی لازم را برای افزایش ضریب امنیتی انتخابات بکار گیرند.

معاون استانداری خراسان رضوی گفت: سومین موضوع، واکسیناسیون عوامل برگزاری انتخابات است که بر اساس مصوبه ستاد ملی در هفته آینده کار دنبال خواهد شد تا در کنار رعایت همه دستور‌های بهداشتی خطری متوجه عوامل اجرایی و مردم در انتخابات نباشد.

نبی‌پور تاکید کرد: در تاریخ برگزاری انتخابات، طبق هیچگونه شرایطی تا ۷۲ ساعت نباید قطعی برق صورت بگیرد.

وی یکی از برکات پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را برگزاری انتخابات عنوان و تصریح کرد: با هدف زنده نگهداشتن آرمان‌های امام راحل (ره) وظیفه داریم برای برگزاری انتخابات پرشور، سالم و با امنیت اقدام کنیم.

نبی‌پور در خاتمه اظهار کرد: سیزدهمین دوره انتخابات سراسری ریاست جمهوری و دومین انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا، روز جمعه ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها