موج
کدخبر : ۳۷۹۸۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379884

حسین قدیمی خبر داد:

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از جمع آوری یک هزار و 429 دستگاه رمز ارز غیرمجاز در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حسین قدیمی ، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در جلسه کمیته بحران با اعلام اینکه تاکنون ۱۲۶ مرکز استخراج رمز ارز غیرمجاز با یک هزار و ۴۲۹ دستگاه جمع آوری شده است گفت: با این اقدام حدود ۴ میلیون کیلووات ساعت صرفه جویی انرژی انجام شده و ۳.۲ مگاوات توان مصرفی شبکه کاهش پیدا کرده است .

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از تمام ظرفیت ها برای کاهش مصرف برق استفاده کرده است اظهار داشت: جهت کاهش مصرف برق استان، روشنایی معابر شهرها، پارک ها و بزرگراه ها را با هماهنگی فرمانداران، حدود ۹۰ درصد تعدیل کرده ایم و تدابیر شدید در این زمینه برای کشف مراکز رمز ارز غیرمجاز انجام گرفته و در حال انجام است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل بیان کرد: برای هر استان یک سقف مصرف تعریف شده است که باید با اقدامات مدیریت مصرف، میزان مصرف استان کاهش یابد .

قدیمی افزود: در صورتی که میزان مصرف از تولید تعیین شده کمتر باشد محدودیتی ایجاد نخواهد شد اما استان‌هایی که موفق به انجام این کار نشوند متحمل خاموشی در برخی مناطق خواهند شد.

وی تصریح کرد: تقاضای ما از کلیه مشترکان اعم از صنعتی، کشاورزی، تجاری، اداری و خانگی این است که با مدیریت مصرف ما را در گذر از این شرایط همراهی کنند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در ادامه  کاهش 3 هزار الی ۴ هزار مگاوات از توان تولید نیروگاه های برق آبی به جهت کاهش ذخیره آب سد ها را از  مسئله دیگر شبکه برق در فصل گرما برشمرد و اظهار داشت: با توجه به لزوم مدیریت مصرف برق در ساختمان های اداری( کاهش ۵۰ درصدی مصرف انرژی از ساعت ۱۱ لغایت پایان وقت اداری و کاهش ۹۰ درصدی در غیر ساعات اداری) خواستار ابلاغ به واحدهای تحت مدیریت ادارات  کل  استان شد تا جهت رعایت کاهش مصرف انرژی اقدامات لازم انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها