موج
کدخبر : ۳۷۷۹۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377997

کریم زارع خبر داد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان توزیع 106 هزار بسته معیشتی و 670 هزار پرس غذای گرم به مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان تاکنون، در راستای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده، بالغ بر 670 هزار پرس غذای گرم و افطاری به مبلغ 14 میلیارد و 400 میلیون تومان بین نیازمندان تحت حمایت توزیع شد.

وی افزود: در رزمایش گسترده ایران همدل- اطعام مهدوی به منظور ترویج فرهنگ "خیر و احسان" و نشر سنت های حسنه و اقدامات موثری که در این رزمایش انجام می شود، موجب گردید یک حرکت عظیم مردمی در جامعه شکل گیرد و این مساله به عنوان یکی از برنامه های مهم و تاثیرگذار امداد هرساله اجرا شود.

کریم زارع گفت: امسال نیز تلاش شد تا با همراهی خیران و نیکوکاران، یکبار دیگر در اطعام نیازمندان و محرومین، حماسه ای از وحدت ملی، همراهی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری ایجاد شود.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان در این راستا افزود: با توجه به تجربه موفق سال گذشته و نقش آفرینی موثر مراکز نیکوکاری در ایجاد آشپزخانه به منظور طبخ و توزیع غذای گرم بین نیازمندان، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده از سوی ستاد ملی کرونا، 196 آشپزخانه تحت عنوان " اطعام مهدوی" با استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود دایر شد.

وی با اشاره به شناسایی خیران محلات و دعوت از آنان برای همکاری در تامین سبد نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان گفت: از طریق هماهنگی با مراکز نیکوکاری و تعاملات با صنوف مختلف در راستای جذب نذورات به منظور تامین سبدهای غذایی نیازمندان ، 106 هزار بسته معیشتی به ارزشی بالغ بر 33 میلیارد و 500 میلیون تومان تهیه و به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد توزیع شده است.

کریم زارع ضمن قدردانی از تمامی خیران همیشه همراه با این نهاد، حمایت های تامین شده در قالب توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی در ماه مبارک رمضان تاکنون را جمعا به مبلغ 47 میلیارد و 900 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: نیکوکاران می توانند همچنان از طریق شماره گیری کد دستوری #031*8877* و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ یاریگر نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها