موج
کدخبر : ۳۷۳۰۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373032

رییس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: نرخ کرایه وانت تلفنی، تاکسی تلفنی و پیک موتوری در سال‌جاری تعیین شده و تمامی آژانس‌های تلفنی موظف به رعایت نرخ‌های تعیین شده هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، امیر جمشیدنژاد در گفت‌وگو با اصحاب رسانه در سنندج اظهار کرد: حدود  95 آژانس تاکسی تلفنی، 30 آژانس وانت تلفنی و 20 آژانس پیک موتوری در سنندج در حال فعالیت هستنند که این سازمان موظف به نظارت بر عملکرد آنها است.

وی بیان کرد: در راستای تعیین نرخ کرایه این آژانس‌ها این سازمان با برگزاری جلسات مختلف با نمایندگان آژانس‌های نسبت به تعیین نرخ‌های جدید برای اعمال در سال‌جاری اقدام کنند.

نرخ نامه تاکسی1400

جمشیدنژاد از تعیین نرخ کرایه وانت های تلفنی ،تاکسی  تلفنی و پیک موتوری  در سالجاری خبر داد و گفت:  تمام آژانس‌های تلفنی موظف به رعایت نرخ‌های تعیین شده هستند. 

وی در ادامه گفت: نرخ‌های کرایه  آژانس های تلفنی اعم از وانت، تاکسی و پیک موتوری پس از تعیین تقدیم شورای شهر شد و پس از بررسی مجدد در شورا  تصویب و برای تصویب نهایی به فرمانداری ارسال شد.

 رییس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج  افزود: نرخ کرایه آژانس‌های تلفنی در سال‌جاری نسبت به سال گذشته بطور میانگین 40 درصد افزایش داشته است.

وی عنوان کرد : شهروندان می‌توانند با گزارش تخلفات، انتقادات و پیشنهادات از طریق سامانه پیامکی  100002040  ما را در اجرای خدمات‌رسانی بهتر و رفع مشکلات یاری کنند.

نرخ نامه وانت 1400

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها