موج
کدخبر : ۳۷۲۵۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372526

حجت الاسلام بلک:

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تحقق شعار سال 1400 در سال جاری در اولویت برنامه‌های اوقاف و امور خیریه استان اصفهان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک در نخستین جلسه ستادی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به نامگذاری سال 1400 به نام «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی» اظهار داشت: ما نیز در استان اصفهان و در اوقاف امکان تحقق این شعار را داریم.

وی با بیان اینکه توسعه فعالیت‌های بهره وری و اقتصادی در موقوفات استان اصفهان باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد، اضافه کرد: در این زمینه ما در صدد دریافت مجوز فعالیت های اقتصادی هستیم، در زمینه احیای زمین‌های موقوفه و مراکز موقوفه نیز ورود کرده ایم که می‌تواند منجر به رشد اقتصادی در این نهاد شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه سال گذشته به دلیل شیوع کرونا شاهد رکود بودیم، ابراز داشت: در این زمینه در سال جاری باید تدابیری اندیشیده شود که دچار مشکلات وچالش‌های سال گذشته نباشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه افزایش درآمد ادارات اوقاف برای توسعه طرح های اقتصادی  و اشتغال زایی باید در دستور کار نیروهای ستادی و شهرستانی قرار گیرد، افزود: رئیس سازمان اوقاف نیز در جلسات نوروزی به این امر تاکید ویژه داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها