موج
کدخبر : ۳۷۱۵۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371589

آیت الله رئیسی در بازدید از کشت و صنعت لرستان:

رئیس قوه قضاییه در بازدید از مجتمع کشت و صنعت لرستان گفت: واگذاری کشت و صنعت خرم‌آباد هم نمونه خصوصی‌سازی خوب و هم خصوصی‌سازی بد است.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر به لرستان از مجموعه ۲ هزار هکتاری کشت و صنعت لرستان بازدید کرد.

رئیس قوه قضائیه، در این بازدید، گفت: مجموعه کشت و صنعت لرستان در یک دوره، واگذاری ناموفقی داشته و در جریان خصوصی‌سازی تعطیل شده بود.

آیت‌الله رئیسی، ادامه داد: بخشی از زیرساخت‌های این مجموعه نیز در گذشته ویرانه شده بود که در یک واگذاری مجدد، احیا شده و اکنون به یکی از نمونه‌های موفق خصوصی‌سازی در کشور مبدل شده است.

*کشت و صنعت لرستان، نمونه خصوصی‌سازی خوب و بد

وی، گفت: به هر حال، واگذاری کشت و صنعت لرستان، هم نمونه خصوصی سازی خوب و هم نمونه خصوصی‌سازی بد است.

در جریان این بازدید، مسئولان مجموعه کشت و صنعت، ضمن توضیح درباره بخش‌های مختلف دامداری و کشاورزی کشت و صنعت خرم‌آباد از برنامه‌های توسعه‌ای این مجموعه و روند بکار گیری شیوه‌های دانش‌بنیان در اداره این واحد کشاورزی گزارشی ارائه کردند.

گفتنی است در جریان سفر رئیس قوه قضائیه به لرستان، محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور، سیداحمد مرتضوی مقدم رییس‌ دیوان عالی کشور، غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه، حجت‌الاسلام درویشیان رییس‌ سازمان بازرسی کل کشور و ذبیح‌الله خدائیان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز حضور دارند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها