موج
کدخبر : ۳۷۱۵۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371574

در نشست راهبردی استان کرمان مطرح شد :

استاندار کرمان، بسیج پشتیبانی‌های کشور بعد از تولید را در راستای تحقق نامگذاری سال و رفع نقطه آسیب کشور در حوزه اقتصاد و معیشت مردم مورد تاکید قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان،  نشست شورای راهبردی استان کرمان صبح امروز 10 فروردین ماه با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار کرمان، اعضای مجمع نمایندگان، رئیس کل دادگستری و فرمانده سپاه ثارالله استان در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.

در این نشست مسائل و مشکلات استان کرمان از جمله تامین آب، اشتغال، حمایت از تولیدکنندگان، حاشیه‌نشینی، تامین کالاهای اساسی و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

علی زینی‌وند استاندار کرمان در این نشست به اهم مباحث اجرایی استان در سال ۱۴۰۰ اشاره داشت و گفت: در حوزه اجرایی استان همدلی و همراهی مطلوبی میان ارکان مختلف مدیریتی وجود دارد و امسال با برنامه و انگیزه بهتر در خدمت به مردم هستیم.

وی، بسیج پشتیبانی‌های کشور بعد از تولید را در راستای تحقق نامگذاری سال و رفع نقطه آسیب کشور در حوزه اقتصاد و معیشت مردم مورد تاکید قرار داد.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه کوتاهی و کم کاری در حوزه تامین کالاهای اساسی استان صورت گرفته است، افزود: مسائل متعددی در این امر دخیل هستند و نواقصی نیز وجود دارد که با کمک همه باید برای رفع آنها کار کرد.

زینی‌وند به مسائل و اولویت‌های استان در سال جاری اشاره داشت و از برگزاری مطلوب فرآیند اجرایی انتخابات در استان نام برد و افزود: انتخابات پرشور، امن و با اعتماد بالا راهبرد اساسی حوزه اجرایی استان در سال 1400 است که همه دستگاه‌ها باید کمک داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: حوزه تنظیم بازار نیز از مسائل مورد توجه ما قرار دارد، بخشی از اتفاقات بازار مرغ کشوری است، ضمن آنکه استان کرمان به صورت عادی 40 درصد کمبود تولید نسبت به میزان مصرف دارد اما بخشی از مشکل نیز در شبکه توزیع است که باید با برنامه ریزی مناسب رفع شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها