موج
کدخبر : ۳۷۰۹۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370919

بسطامی در دیدار با روستاهای چوار :

نماینده حوزه شمالی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه مناسبی برای توسعه روستاها در سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده و بسیار خوشبین هستم که بسیاری از مشکلات روستاها در سال جدید مرتفع شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،علی اکبر بسطامی دیدار با مردم روستای بان بلوط ، بان سرو، شهرک شهید رجایی و روستاهای حاج بختیار، بهارستان، پلکانه و مله سیه، پلک لک، پلک گردل و آبزا از توابع شهرستان چوار افزود:در رابطه با مشکلات و معضلات آنتن دهی خطوط تلفن همراه، آب آشامیدنی، طرح هادی و سایر مشکلات روستاها پیگیری و حل و فصل می شوند.

وی اظهار داشت: حضور در بین مردم و رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات مردم افتخاری برای مسئولین است و اگر بتوانیم مشکلات مردم را برطرف کنیم، هم به وظیفه ذاتی خود عمل کرده ایم وهم اجر و ثواب دوچندان خواهیم برد.

بسطامی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید برترویج فرهنگ مشارکت در روستاها،تصریح کرد: با توسعه و ترویج مشارکت در سطح روستاها می توان خدمات بهتری را در جهت توسعه و آبادانی انجام داد.

نماینده حوزه شمالی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش مجلس یازدهم، توسعه همه جانبه کشور و توانمند کردن مردم است،خاطرنشان کرد:همه توان خود را برای توسعه و پیشرفت روستاها به کار خواهیم بست و در بودجه ۱۴۰۰ نیز به این امر توجه ویژه شده است.

در این دیدارها امام جمعه شهرستان، فرماندار و بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستان چوار بسطامی را همراهی کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها