موج
کدخبر : ۳۷۰۰۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370006

عزت‌الله ضربی:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به 399 نفر حادثه دیده در طرح ملی امداد و نجات زمستانه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عزت اله ضربی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در طرح زمستانه که از ۲۰ آذرماه تا 20 اسفند ماه اجرا شد به 187 نفر در برف و کولاک، 179 نفر در حوادث جاده ای، 16 نفر در حوادث شهری، ۸ نفر در ریزش آوار، ۶ نفر در حوادث کوهستان، ۲ نفر در حوادث خدمات حضوری و یک نفر در حوادث صنعتی و کارگاهی امدادرسانی شده است.

وی با بیان اینکه به 96 فقره حادثه در این طرح امدادرسانی شده است، ادامه داد: 54 فقره حوادث جاده ای، 29 فقره برف و کولاک، ۳ فقره ریزش آوار، ۲ فقره حوادث کوهستان، ۲ فقره حوادث خدمات حضوری، 2 فقره حوادث شهری، یک فقره آتش سوزی جنگل و مرتع، یک فقره زلزله،، یک فقره خدمات مناسبتی و یک فقره حوادث صنعتی و کارگاهی این حوادث را تشکیل می دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه این حوادث 145 نفر مصدوم داشته است، ادامه داد: 27 نفر از مصدومین توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل به مراکز درمانی انتقال داده شده و ۴ نفر هم به صورت سرپایی درمان شده اند.

ضربی با بیان اینکه در این طرح 115 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به حادثه دیدگان اعزام شده اند، تصریح کرد: 480 نفر/ روز نیروی عملیاتی با به کارگیری 178 دستگاه/ روز خودرو در ۱۲ پایگاه ثابت و ۲ پایگاه موقت در محورهای مواصلاتی استان به حادثه دیدگان امدادرسانی کرده اند.

وی با بیان اینکه در این مدت 38 نفر در حوادث برف و کولاک اسکان اضطراری داده شده اند، ادامه داد: 35 بسته غذایی نیز توسط این جمعیت در بین حادثه دیدگان توزیع شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها