موج
کدخبر : ۳۶۶۳۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366319

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: چهارمین نشست نقد رای پنجشنبه 30 بهمن ماه ساعت 9 صبح الی 11 برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت میهمان از طریق لینک https://zil.ink/ensaniyazd در این همایش شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین دهقانی فیروز آبادی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد با اشاره به ابلاغ سند تحول قوه قضائیه گفت: یکی از مسائل مورد اهتمام در این سند، اجتماعی کردن قوه قضاییه و مسئله اتقان آراء است که نشست های عمومی و علمی نقد رأی با حضور قضات برجسته استان در محیط های علمی و دانشگاهی و بحث و تبادل نظر پیرامون آراء صادره یکی از برنامه های دادگستری استان یزد در این حوزه است.

وی با بیان اینکه تاکنون سه نشست نقد رأی در استان برگزار شده است، افزود: چهارمین نشست نقد رأی در استان با همکاری با همکاری دانشگاه یزد و با توجه به شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار می شود.

دهقانی اظهار داشت: این نشست با موضوع عدم رعایت نظامات دولتی منجر به فوت نوجوانان ایرانی در کشور گرجستان در سالن اندیشه دانشگاه یزد برگزار می شود.

وی افزود: چهارمین نشست مجازی نقد رأی با حضور بازپرس پرونده، قاضی صادر کننده رأی در دادگاه بدوی، مستشار دادگاه تجدید نظر و رییس شعبه دادگاه تجدید نظر صادر کننده رأی برگزار می شود.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد گفت: چهارمین نشست نقد رای پنجشنبه 30 بهمن ماه ساعت 9 صبح الی 11 برگزار می شود و علاقه مندان می توانند به صورت میهمان از طریق لینک https://zil.ink/ensaniyazd  در این همایش شرکت کنند.

دهقانی تصریح کرد: علاقه مندان همچنین می توانند از طریق صفحه عدلیه یزد در فضای مجازی به نشانی  @adlieh_yazd در این نشست شرکت نمایند.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان یزد اظهار داشت: از جامعه حقوقی استان دعوت

 می شود تا با  ارائه دیدگاهها، ایده ها، انتقادات، نظرات و اندیشه های خود رونق بخش این همایش باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها