موج
کدخبر : ۳۶۴۱۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364190

سردار حسین معروفی :

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت : امروز ارتش و سپاه دو بال در کنار ولایت هستند که به روز و دقیق با هم برای ایران اسلامی تحت وحدت فرماندهی تلاش می کنند و قدرت بازدارندگی ملت ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، سردارحسین معروفی، فرمانده سپاه ثارالله کرمان در مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام(ره) به کشور و آغاز ایام اله دهه فجر در محل گلزار شهدای شهر کرمان گفت: ملت ایران به واسطه انقلاب بزرگشان امروز ملتی هوشمند و مقتدر در تمام تصمیم گیری های دنیاست .

فرمانده سپاه ثارالله با اشاره به همراهی مردم در تمامی عرصه های نظام گفت : ملت ما در 42 سال گذشته هر جا که منافع ملی و اعتقاداتشان در خطر بوده از هر جناح، حزب، گروه و هر ذهب دور هم جمع شده و از عزت خود دفاع کردند که یکی از این موارد 9 دی 88 و همچنین تشییع شکوهمند و با عظمت شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در ادامه با اشاره به الگو پذیری از انقلاب اسلامی ایران در منطقه گفت :  امروزه  خروجی دیگر انقلاب اسلامی، بسیج است که حرکت بزرگ الهی امام راحل بود و امروز حزب الله، حشد الشعبی، نیروی ملی سوریه، گردان های فلسطین نتیجه تفکر امام است و امروز جغرافیای بسیج جغرافیای جهان اسلام است و 700 هزار بسیجی در قالب انصارلله در مقابل دشمن ایستاده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی به ما سفارش کرد دوست دارد که مردم کرمان همیشه با ولایت بمانند، و اگر همین را حفظ کنیم واقعا برد کرده ایم.

سردار معروفی با اشاره به فرمایشات  امام راحل در مورد ارتش و سپاه و لزوم الگو پذیری نیروهای مسلح از منش سردار سلیمانی بیان کرد: ارتش و نیروهای نظام ما مکتبی، ولایی و اهل تهجد هستند و حاج قاسم سلیمانی نماد و افتخار نیروهای مسلح ماست که عارف است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها