موج
کدخبر : ۳۵۵۱۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355182

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان:

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: با توجه به مازاد تولید مرغ در استان اصفهان به صورت منجمد شده نگرانی از توزیع مرغ در استان اصفهان نیست.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین ایراندوست با بیان اینکه در بهار امسال مازاد تولید مرغ در استان اصفهان به صورت منجمد شده در اختیار شرکت پشتیبانی امور دام استان اصفهان قرار گرفته است، بیان داشت: نگرانی از توزیع مرغ در استان اصفهان نیست.

وی افزود: کاهش جوجه ریزی در یک ماه و نیم گذشته علت اصلی افزایش قیمت مرغ در اصفهان است ، اواسط مهرماه با توجه به مشکلات نهاده‌های طیور ،جوجه ریزی در کشور انجام نشد و نتیجه آن افزایش قیمت مرغ در روز‌های اخیر است که قابل پیش بینی بود.

این مقام مسئول ادامه داد:کاهش جوجه ریزی در اواسط مهرماه به دلیل مشکلات نهاده‌های طیور، موجب افزایش قیمت مرغ شده است.     

ایراندوست اظهار کرد: اگر چه توزیع نهاده‌ های دامی و طیور در استان اصفهان مدیریت شد و واحد‌های مرغداری اصفهان، کمتر دچار نوسانات تولیدی شدند، اما بازار مرغ اصفهان هم از التهابات روانی این افزایش قیمت بی‌نصیب نمانده است.

 معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: در آینده نزدیک نابسامانی قیمت مرغ که در اثر شوک روانی حاصل شده است برطرف می‌شود و به تعادل قیمتی در محصول مرغ خواهیم رسید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها