موج
کدخبر : ۳۵۲۴۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352431

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان :

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان گفت: بهره‌برداری از نمایشگاه بین‌المللی شهر اصفهان می تواند بیشتر از گذشته داشته‌های صنعت اصفهان را به جهانیان معرفی کند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان ، یار محمدیان در آئین اختتامیه دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر با بیان اینکه شهر اصفهان همواره در زمینه ساخت و ساز در سطح بین‌المللی حرف زیادی برای گفتن دارد، اظهار داشت: در این زمینه برای مثال میدان نقش جهان نمایشگاه بزرگی از ساخت و ساز همراه با ذوق و هنر و صنعت است که حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

وی با بیان اینکه بهره‌برداری از نمایشگاه بین‌المللی شهر اصفهان می تواند بیشتر از گذشته داشته‌های صنعت اصفهان را به جهانیان معرفی کند، ادامه داد: باید توجه داشت که اگر امروز چین بازار جهانی را در دست دارد به دلیل استفاده از ظرفیت نمایشگاهی است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان با تاکید بر لزوم همه نهادها برای بهره برداری کامل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان ابراز داشت: سود این نمایشگاه برای همه نهادها و شهروندان خواهد بود و همه باید برای بهره‌برداری کامل آن همکاری داشته باشند.

یارمحمدیان با بیان اینکه دو دوره از مسابقات آزاد نماچینی آجر را در کنار فضای نمایشگاهی اصفهان برگزار کردیم، گفت: این مسابقات برکات زیادی را برای نمایشگاه داشته و امیدواریم در دیگر صنایع نیز مورد توجه قرار گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها