موج
کدخبر : ۳۵۱۴۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351419

در راستای مقابله با سومین موج کرونا؛

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم گفت: 200 گروه جهادی استان قم در راستای مقابله با سومین موج کرونا فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سرهنگ محمود داودآبادی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری حضور مجدد نیروها در صحنه مقابله با بیماری کرونا در موج سوم شیوع آن را مطالبه کرده‌اند، اظهار کرد: در موج اول و دوم شیوع کرونا گروه های جهادی از اقشار مردم با تمام توان به صحنه آمدند و علاوه بر حمایت از کادر درمان و مدافعان سلامت، خدمات اجتماعی گسترده و کم نظیری را ارائه کردند که تاثیر زیادی بر کنترل این ویروس منحوس داشت.

وی ادامه داد: گروه های جهادی استان قم از بدو شیوع این ویروس در صحنه بوده و همچنان نیز فعالیت های مختلفی در عرصه کمک های مومنانه و پشتیبانی از کادر درمان انجام می دهند.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان قم با بیان اینکه گروه های جهادی طلاب از هفته های گذشته مجدداً برای کمک به کادر درمان  و همچنین تغسیل اموات وارد میدان شدند، گفت: به جز افرادی که در هفته های اخیر از طریق گروه های جهادی بسیج طلاب به بیمارستان های قم اعزام شده اند، طلاب جهادی خواهر و برادر دیگری نیز آماده اعزام به بیمارستان ها هستند که به زودی پس از ساماندهی لازم  با مدیریت سازمان بسیج طلاب، در بیمارستان ها و مراکز درمانی جهت کمک به بیماران و یاری کادر درمان مستقر می شوند.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی استان قم با تاکید بر اینکه در هفته آتی بالغ بر ٢٠٠ گروه جهادی با پشتیبانی این سازمان برای مقابله با ویروس منحوس کرونا در قالب رزمایش آمران سلامت به میدان خواهند آمد، ابراز کرد: رسالت ما بسیج شوندگی مردم است و اصل مساله این است که مردم پای کار بیایند تا بتوانیم در کاهش مشکلات ناشی از کرونا موثر باشیم.

داودآبادی در پایان خاطرنشان کرد: از تمام گروه‌های جهادی دعوت می کنیم در موج سوم کرونا و با فرمان ولی امر مسلمین جهان پای کار بیایند و در این قرارگاه زیستی عضویت پیدا کنند و در آن نقش‌آفرینی کنند تا  ان شاء الله این موج سوم نیز با کمک مردم و گروه‌های جهادی ریشه‌کن شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها