موج
کدخبر : ۳۵۰۴۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350483

رییس دادگستری یزد کار در شرایط خاص و شرایط ویژه را از سختی های کار پلیس آگاهی ذکر کرد و بیان داشت: انجام تحقیق در شرایط خاص که بعضا مواجه با شرایط نامساعد افراد و خانواده بزه دیده است شاید یکی از سختی های کار باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: کشف جرایم، حفظ آثار و دلایل جرم، دستگیری متهمین و مجرمین و ممانعت از فرار و اختفاء آنها، از جمله وظایف مهم پلس آگاهی است.

وی در حاشیه بازدید از مرکز پلیس آگاهی به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: پلیس آگاهی، باید مصدر کشف علمی جرم و با جمع آوری دقیق ادله برای مقام قضایی باشد.

وی تصریح کرد: بررسی صحنه جرم، کلید کشف حقایق است و به دلیل تخصصی بودن، ظرافت های خاص خودش را دارد تا یک نیروی زبده و کارآزموده به بهترین شکل ممکن به جمع آوری ادله بپردازد تا مقام قضایی بتواند به بهترین شکل ممکن تصمیم قضایی خود را بگیرد.

این مقام قضایی، کار در شرایط خاص و شرایط ویژه را از سختی های کار پلیس آگاهی ذکر کرد و بیان داشت: انجام تحقیق در شرایط خاص که بعضا مواجه با شرایط نامساعد افراد و خانواده بزه دیده است شاید یکی از سختی های کار باشد.

وی هر نوع تلاش در مسیر تحقق عدالت را مأجور درگاه الهی برشمرد و گفت: تحقق عدالت یکی از مهمترین رسالت های انسانی است و هر کس در این مسیر تلاش نماید، قطعا مأجور درگاه الهی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها