موج
کدخبر : ۳۴۳۱۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343104

عباس جنگی مرنی خبرداد:

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با اجرای خط انتقال آب به طول دو و نیم کیلومتر، زون ۳ آب شرب شهر خلخال اجرا می شود تا موجب توزیع مناسب تر آب در داخل شهر خلخال شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، عباس جنگی مرنی  مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت:  اجرای خط انتقال آب به طول دو و نیم کیلومتر، زون ۳ آب شرب شهر خلخال اجرا می شود تا موجب توزیع مناسب تر آب در داخل شهر خلخال شود.

وی با اشاره به هدف از اجرای این طرح گفت: با توجه به اینکه مناطقی از شهر خلخال از جمله منطقه اسلام آباد به دلیل واقع شدن در ارتفاع بالا، نیاز به توزیع متوازن آب شرب دارند، به همت شرکت آب منطقه ای اردبیل با اجرای زون شماره ۳ در طرح آبرسانی خلخال، این پروژه اجرا می شود و با اجرای زون شماره ۳ آبرسانی خلخال، در آینده این مشکل در شهر خلخال مرتفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل جمعیت تحت پوشش این طرح را 6 هزار و 500 نفر اعلام کرد و افزود: احداث دو باب مخزن هزار مترمکعبی، احداث یک باب ایستگاه پمپاژ با قطر لوله ۲۰۰ میلیمتری از جنس چدن داکتیل را از دیگر مشخصات فنی این پروژه خواهد بود.

 جنگی مرنی اظهار داشت: برای انجام پیمان فیمابین با پیمانکار جدید تعیین شده برای این پروژه، احداث این پروژه حدود ۱۷۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها