موج
کدخبر : ۳۴۲۰۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342071

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اسدآباد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به برگزاری آزمون سراسری در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه هفته جاری، با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان اسدآباد،حمزه عبدکوند یکشنبه ۲۷ مردادماه در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کنکور سراسری شهرستان اسدآباد، با اشاره به برگزاری آزمون سراسری در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه هفته جاری، افزود: این آزمون برای شرکت کنندگان اسدآبادی در دو حوزه پیش بینی شده  در چهار رشته هنر، ریاضی، علوم انسانی و تجربی برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: برای برگزاری کنکور سراسری امسال در شهرستان دو حوزه شامل مجتمع خلیج فارس برای دانش آموزان پسر و حوزه دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی برای دانش آموزان دختر درنظر گرفته شده است.

عبدکوند مطرح کرد: دانش آموزان اسدآبادی در این دو حوزه پیش بینی شده با رعایت پروتکل های بهداشتی مطابق با دستورالعمل های ستاد ملی کرونا به رقابت خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: هماهنگی لازم با تمامی ادارات و نهادها برای برگزاری هر چه مطلوب آزمون در ستاد برگزاری آزمون شهرستان انجام شده و دانش آموزان اسدآبادی با فراغ بال و  اطمینان و آرامش خاطر در آزمون امسال شرکت خواهند داشت و کنکور سراسری شهرستان به نحو احسن برگزار می شود و خوشبختانه هیچ گونه مشکلی در رابطه با برگزاری کنکور شهرستان وجود ندارد.

۹۰۴ نفر از رقابت کنندگان کنکور امسال شهرستان اسدآباد را دانش آموزان دختر و پسر کلاس دوازدهم تشکیل داده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها