موج
کدخبر : ۳۴۰۲۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340263

محمود تلخابی، رئیس روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم به همراه همکاران از دفتر نمایندگی خبرگزاری موج در قم بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمود تلخابی با اشاره به تعامل خوب این نهاد با انواع مخاطبین از جمله مددجویان ، حامیان و خیران و مسئولان گفت: از ابتدای امسال تا کنون حدود 580 هزار پیامک با موضوعات مختلف به آن ها ارسال شده است.

وی بهره گیری از روش های گوناگون تبلیغاتی را برای آگاهی مردم از فعالیت های کمیته امداد عنوان کرد و گفت: علاوه بر تبلیغات وسیع شهری در مناسبت ها با مشارکت روابط عمومی و معاون فرهنگی ورزشی شهرداری قم ، تنها از ابتدای امسال تاکنون در 110 رسانه مجازی کشور و 40 نشریه مکتوب و شبکه اجتماعی کشوری و استانی اطلاع رسانی داشته ایم.

تلخابی با اشاره به راه اندازی پویش «ایران همدل» گفت: این پویش نمونه برجسته ای از نوع دوستی و همدلی ایرانیان است و روابط عمومی کمیته امداد استان قم نیز در این پویش با اطلاع رسانی طرح اطعام مهدوی و توزیع 50 هزار بسته افطاری ساده نقش به سزایی در مشارکت مردم ایفا کرد.

وی با اشاره به مشارکت این نهاد در تولید و پخش برنامه های صدا و سیمای مرکز قم اظهار کرد: برنامه های رادیوئی و تلویزیونی مهربانو، ماه عاشقی، بی تعارف، صبحانه، ماه من سلام، گفتگوی ویژه خبری و پیام روز رادیو قم از جمله این برنامه هاست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها