موج
کدخبر : ۳۳۹۸۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-339841

فرماندار بندرعباس مطرح کرد؛

فرماندار بندرعباس در بازدید از کشتارگاه ها گفت: فرآیند ذبح دام باید با همین نظم و بر اساس دستورالعمل های بهداشتی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان ، عزیزاله کناری فرماندار با همراهی فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی از مراکز عرضه دام زنده و کشتارگاه دام شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.

فرماندار بندرعباس در حاشیه این بازید گفت: در اجرای مصوبات جلسات مرتبط باستاد کرونا و فراهم سازی زمینه انجام امور قربانی همشهریان ، بازدید از کشتارگاه و غرفه های عرضه دام زنده انجام شد.

وی در ادامه گفت: دام به حدکافی جهت عرضه به همشهریان موجود می باشد و فرآیند ذبح با نظم لازم در حال انجام است و انتظار می رود این فرایند و نظم تا پایان روز جاری حفظ شود تا شهروندان برای انجام قربانی خود با مشکل مواجه نشوند.

کناری در پایان با توجه به حضور بازرسان و نظارت دقیق بر اجرای روند ذبح دام   تصریح کرد: در این کشتارگاه بازرسانی جهت نظارت حضور داشتند و به آنها تاکید شد فرآیند نظارت با جدیت و مستمر انجام شود و همچنین از عوامل کشتارگاه خواسته شد که با همین نظم و برنامه ریزی تا پایان روز، خدمات لازم را به همشهریان ارائه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها