موج
کدخبر : ۳۳۶۲۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336296

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص گسترش کرونا در شهرهای کوچک و روستاها هشدار داد و گفت: در حال حاضر 54 نفر در بخش ICU بستری هستند که از این تعداد حال 22 نفر وخیم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، محمودرضا مرادی در جلسه ستاد استانی کرونا با اشاره به آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه، اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه تاکنون 7611 نفر در بیمارستان‌های استان بستری‌شده‌اند که از این تعداد 6867 نفر مرخص شده‌اند و در حال حاضر نیز 441 نفر در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد افراد بستری در بخش‌های ICU بیمارستان‌ها را نیز 54 نفر اعلام و خاطرنشان کرد: 22 نفر از این افراد بدحال و به دستگاه متصل هستند هم‌اکنون 800 تا هزار تخت بیمارستانی در استان برای پذیرش بیماران کرونایی آماده است که 441 تخت از این تعداد پرشده است.

وی تعداد افراد فوت‌شده براثر کرونا در کرمانشاه را ۳۱۰ نفر اعلام کرد و خاطرنشان ساخت: یکی از مهم‌ترین راهکارها برای مقابله با بیماری کرونا کاهش تجمعات است و همچنین تعداد مراکز ارائه خدمات که در آن‌ها ازدحام داریم مانند دفاتر پیشخوان و ... را افزایش دهیم تا هم اشتغال‌زایی ایجاد شود و هم کاهش ازدحام داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها