موج
کدخبر : ۳۳۵۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335135

استاندار یزد گفت: همه دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام دقیق و جدی وظایف خود در خصوص پیگیری طرح‌های اقتصاد مقاومتی هستند و هیچ کوتاهی پذیرفته نیست.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی با اشاره به اهمیت پیگیری اهداف و برنامه‌های اقتصاد مقاومتی افزود: باید به صورت شفاف و دقیق نسبت به ارزیابی عملکردها در تحقق این موضوع مهم اقدام به عمل آید.

وی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام دقیق و جدی وظایف خود در خصوص پیگیری طرح‌های اقتصاد مقاومتی هستند و هیچ کوتاهی پذیرفته نیست.

وی با اشاره به اهمیت گزارش ارزیابی کمیته پایش مصوبات اقتصاد مقاومتی بیان کرد: باید کمیته ارزیابی همانند گذشته کار خود را بر اساس مقررات و اهمیت موضوع انجام دهد و اگر دستگاهی در اجرای آن کوتاهی کرده باشد برخورد لازم صورت گیرد.

طالبی همچنین با اشاره به  ضرورت مدیریت مصرف برق و صرفه‌جویی خاطر نشان کرد: خاموشی‌های احتمالی باید با تدبیر و مدیریت باشد تا آسیبی به تولید وارد نشود و رعایت الگوی مصرف با فرهنگ‌سازی از اهمیت برخوردار است.

استاندار یزد گفت: همانگونه که افتخار می‌کنیم یزد شهر صنعت، فرهنگ و کسب و کار است می‌توانیم جایگاه اول را در حمایت از کسب و کارهای خلاق داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها