موج
کدخبر : ۳۳۳۰۱۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333012

داود شایقی:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی احداث راه آهن اردبیل-میانه با اختصاص اعتبارات لازم و توجه ویژه دولت تسریع می‌یابد و در سال آینده شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

داود شایقی در گفت‌وگو با خبرنگار موج اردبیل اظهار داشت: عملیات اجرایی احداث راه آهن اردبیل-میانه با اختصاص اعتبارات لازم و توجه ویژه دولت تسریع می‌یابد و در سال آینده شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

وی این پروژه را مطالب جدی مردم استان اردبیل را دانست و افزود: پروژه بزرگ راه‌آهن اردبیل یکی از مهم‌ترین مطالبات و خواسته‌های جدی مردم مناطق مختلف استان اردبیل به ویژه در حوزه ریلی و جاده‌ای است که می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

شایقی از سفر معاونت ریاست جمهوری به استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: همچنین امروز نیز معاونت ریاست جمهوری به استان اردبیل و مسئولان سازمان برنامه و بودجه کشور برای بازدید از این پروژه و بررسی مسائل و مشکلات پیرامون آن به استان اردبیل سفر خواهند کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به اعتبارات لازم برای این پروژه ریلی بیان کرد: بعد از سفر ریاست جمهوری 250 میلیارد تومان از طریق بانک ملی برای پروژه راه آهن اردبیل و 700 میلیارد تومان نیز از طریق کمک بانک‌های عامل به پروژه راه آهن اردبیل اختصاص یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها