موج
کدخبر : ۳۲۹۳۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329359

عباس امینی‌زاده خبر داد:

شهردار بندرعباس به همراه معاون و مدیران عمرانی شهرداری از پروژه‌های عمرانی شاخص شهر بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، عباس امینی‌زاده شهردار بندرعباس در بازدید از پروژه‌های عمرانی شاخص این شهر اظهار کرد: با وجود مشکلات اقتصادی و شرایط ویژه کشور در بحث بیماری کرونا، اجرای پروژه‌های عمرانی شاخص شهر مانند تقاطع غیرهم‌سطح قدس، تقاطع غیرهم‌سطح نایبند، پارک ساحلی صدف و غیره با سرعت خوبی در حال انجام است.

عباس امینی زاده  در توضیح آخرین وضعیت پروژه احداث تقاطع غیرهم سطح قدس، با اشاره به اینکه این پروژه شامل دو دستگاه پل مجزا است، اظهار کرد: حفاری و بتن‌ریزی شمع‌های ضلع غربی تقاطع قدس به اتمام رسیده و در این بخش شاهد ادامه روند احداث پروژه هستیم.

شهردار بندرعباس با بیان اینکه حفاری ستون‌های ضلع شرقی نیز رو به اتمام بوده و پس از آن بتن‌ریزی در این بخش انجام می‌شود، ادامه داد: این پروژه در مجموع 1600 متر ستون دارد و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.

امینی‌زاده در ادامه نیز طی بازدید از پروژه احداث تقاطع نیمه زیرگذر – نیمه روگذر پیامبر اعظم(ص)، اظهار کرد: این پروژه کمک زیادی به تسهیل تردد در بخش غربی بلوار شهید رجایی و ورودی اصلی شهرک پیامبر اعظم(ص) می‌کند.

این مقام مسئول همچنین در بازدید از سایر پروژه‌های عمرانی، نسبت به تسریع در عملیات اجرایی این پروژه‌ها تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، شهردار بندرعباس در این روز از پروژه‌هایی مانند تقاطع غیرهم‌سطح قدس، تقاطع غیر هم‌سطح پیامبر اعظم(ص)، پارک ساحلی صدف، کتابخانه مرکزی بندرعباس، دوربرگردان بلوار شهید رجایی، دوربرگردان بلوار پاسداران و غیره بازدید کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها