موج
کدخبر : ۳۲۸۵۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328543

فریدون همتی تاکید کرد؛

استاندار هرمزگان، از ارسال درسنامه مکتوب برای دانش آموزانی که ساکن مناطق فاقد پوشش اینترنتی و تلویزیونی در هرمزگان هستند خبر داد.

به گزارش خبر گزاری موج هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان با تبریک و گرامیداشت هفته معلم، از تمامی معلمان برای تربیت نسل آینده ساز کشورمان تشکر و قدردانی کرد.

وی با اشاره به تعطیلی مدارس به دلیل وجود بیماری کرونا، افزود: در این مدت آموزش تعطیل نبوده و معلمان از طریق فضای مجازی و شبکه‌های تلویزیونی نسبت به تدریس و ارائه آموزش‌های لازم به دانش آموزان اقدام کرده‌اند.

استاندار هرمزگان افزود: برای دانش آموزانی که در مناطق فاقد پوشش اینترنتی  و تلویزیونی در استان هرمزگان ساکن هستند، درسنامه مکتوب توسط آموزش و پرورش استان، تهیه و ارسال شده که نتایج مطلوبی داشته است.

همتی تصریح کرد: علاوه بر اینکه در یک مرحله دیگر نیز درسنامه مکتوب برای این دانش آموزان تهیه و ارسال می شود، مکاتبات و پیگیری‌هایی از طریق بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان برنامه و بودجه کشور خواهیم داشت، تا برای دانش آموزانی که در مناطق دارای پوشش اینترنتی ساکن هستند اما دستگاه های هوشمند برای آموزش از طریق فضای مجازی را ندارند، دستگاه هوشمند تهیه و در اختیار آنان قرار گیرد.

وی بر لزوم توجه ویژه به دانش آموزان پیش دانشگاهی در آستانه شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها، تاکید و بیان کرد: از طریق فضای مجازی و صدا و سیما، برنامه های آموزشی تقویتی برای دانش آموزان پیش دانشگاهی استان تهیه و ارائه شود تا شاهد موفقیت بیشتر آنها در آزمون سراسری باشیم.

استاندار هرمزگان در پایان گفت: در سال جاری ۶۰۰ کلاس درس جدید در استان هرمزگان با مشارکت خیران، بنگاه‌های اقتصادی و استفاده از بودجه‌های استانی و ملی، تکمیل و به بهره برداری می رسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها