موج
کدخبر : ۳۲۸۲۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328299

مختار سلحشور خبر داد؛

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع این جمعیت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مختار سلحشور  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان،  اظهار کرد: مرحله نخست پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در روز جمعه ۲۳ خرداد با حضور اعضا و داوطلبان فعال این جمعیت با رعایت و حفظ فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

وی  افزود: استان هرمزگان حدود ۱۰۰۰۰ نفرعضو  و داوطلب  دارد  که بیش از ۶۰۰۰ نفر ایشان  واجد شرایط شرکت در  این انتخابات  هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع این جمعیت خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد داوطلب محور است که داوطلبان در تصمیم گیری‌ها و عملکرد آن نقش اساسی دارند ؛ مجامع هلال احمر را بستری مهم  و فرصتی برای ایفای نقش تصمیم ساز اعضا و داوطلبان در جمعیت هلال احمر دانست و اضافه کرد: در مرحله نخست این انتخابات از هر شعبه چهار نفر به عنوان عضو شورای اجرایی و یک نفر به عنوان بازرس برگزیده و به ستاد انتخابات استان معرفی می شوند.

سلحشور همچنین از ثبت نام کاندیداهای شورای اجرایی و بازرسی مجامع جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خبر داد و گفت: کاندیداهای واجد شرایط از روز پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه می توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر سراسر هرمزگان ثبت نام کنند و این فرآیند تا روز ۱۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

سلحشور ادامه داد با توجه به اینکه انتخابات از اصول مهم جمعیت هلال احمر است و جایگاهی مهم و تاثیرگذار در روند فعالیت‌ها و تصمیم‌گیری‌های این جمعیت دارد از اعضا و داوطلبان فعال جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان به شرکت در این انتخابات دعوت به عمل می آید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها