موج
کدخبر : ۳۲۷۸۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327836

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به جمع‌آوری کمک‌های میلیاردی خیران به آسیب دیدگان تبعات بیماری کرونا گفت: به‌طور متوسط در هر شهرستان بین 40 تا 50 میلیارد تومان کمک شده که رفتار ایثارگرانه و مشتاقانه خیران را برجسته می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در نشست ساماندهی کمک‌های مردمی مقابله با کرونا اظهار داشت: به دنبال ایجاد سامانه‌ای متمرکز برای کمک‌رسانی به افراد نیازمندی هستیم که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی در زمان شیوع کرونا در کرمانشاه قرار ندارند.

وی با اشاره به جلوه‌های ایثارگرانه مردم در استان کرمانشاه گفت: خیرین در این مدت کمک نقدی و غیر نقدی قابل‌توجهی داشته‌اند و برخی نیز در مسیرهای دیگری کمک کردند که نمونه آن در پاوه روی داد و سه و نیم میلیارد اجاره بهای فروشندگان بخشیده شد.

الهی تبار با تأکید بر اینکه تلاش مدیریت استان ایجاد امکانات برای رسیدن کمک‌ها به نیازمندان واقعی است افزود: تعدادی از افراد نیازمند در استان تحت پوشش هیچ نهادی نبوده و پرداخت حمایتی نیز دریافت نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در مدت مقابله با کرونا در هر شهرستان به‌طور متوسط بالای ۴۰ میلیارد کمک مردمی جمع‌آوری‌شده است و به‌طور مشخص سپاه کمک‌های خود را در بین ۲۸۰ هزار نفر نیازمند توزیع کرده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در پایان این نشست بابیان اینکه وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی مسئولیت رفاه عمومی را بر عهده دارد تأکید کرد: مدیریت اداره کار استان موظف شده در روزهای آینده سامانه‌ای را برای شناسایی نیازمندان آسیب‌دیده در کرونا و هدفمند شدن کمک‌های خیرین را فراهم کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها